








Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A SunLike LED diódák csökkentett kék fény aránnyal. Izzó a koncentráció, hatékonyság és ébrenlét növelésére a nap folyamán. Javítja az alvás ritmusát és intenzitását. Különleges felületkezelésének köszönhetően elpusztítja a baktériumokat és a kellemetlen szagokat. Ártalmatlan az élő szervezetekre. Állítható színhőmérséklet 2200K-tól 5000K-ig. A hagyományos LED termékekhez képest jelentősen csökkentették a kék (káros) spektrum komponensét. Biológiai ritmus funkció: ha be van kapcsolva, a színhőmérséklet (2200–5000K) és a fényerő automatikusan változik a nap folyamán, igazodva az emberi test biológiai ritmusához. Ezek az értékek manuálisan is módosíthatók, akárcsak az időpontok, amikor a változások történnek. Beállítható, hogy az értékek ugrásszerűen vagy fokozatosan változzanak. Nem tartalmaz higanyt. Az izzó vezérelhető az ingyenesen letölthető LEDVANCE SMART+ WiFi App alkalmazáson keresztül okostelefonon vagy táblagépen. Hangvezérlés támogatása – Amazon Alexa vagy Google Home funkciókon keresztül. Az izzóra 5 év hosszabbított garancia vonatkozik. Az alkalmazás letöltéséhez szükséges QR-kód a galériában található. A teljes felbontású információs anyagokat itt találja.
| Színes | Igen |
|---|---|
| Foglalat típusa | E27 |
| Fény színe | Hideg fehér (5000 - 7000K) |
| Izzó típusa | LED |
| Ökológiai | Igen |
| Garanciális időszak | 60 hónap |
| Típus | LED izzó/Antibakteriális izzók |
| Alak | Gömb |
| Foglalat | E27 |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 9 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 40 W |
| Színhőmérséklet | 2200-5000 K |
| A teljes fényáram | 750 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 95 Ra |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Darabszám a csomagban | 1 |
| Feszültség | 230 V |
| Funkció | LED technológia/Intelligens megvilágítás/Irányítás telefonnal |
| Series | SUN@HOME Ledvance |
| Gyártó | Ledvance |

LED, GU10, ÖKOlógiai
Raktáron
Energiatakarékos, LED, GU10
RaktáronIngyenes szállítás
LED, dimmelhető, E27
RaktáronIngyenes szállítás
LED, GU10, dimmelhető
Raktáron
Energiatakarékos, LED, GU10
RaktáronIngyenes szállítás
LED, dimmelhető, E27
Raktáron
Energiatakarékos, LED, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Energiatakarékos, LED, GU10
RaktáronIngyenes szállítás
LED, E27, ÖKOlógiai
RaktáronIngyenes szállítás
Energiatakarékos, LED, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, E27, ÖKOlógiai
Raktáron
Energiatakarékos, LED, GU10
Raktáron
Energiatakarékos, LED, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Energiatakarékos, LED, dimmelhető
Raktáron
Energiatakarékos, LED, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Energiatakarékos, LED, dimmelhető
Raktáron
LED, GU10, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
G9, meleg fehér (2700 - 3300K)
Raktáron
G9, G4, meleg fehér (2700 - 3300K)
Raktáron
Energiatakarékos, LED, GU10
RaktáronIngyenes szállítás
G9, G4, meleg fehér (2700 - 3300K)
Raktáron
Elektromos
RaktáronIngyenes szállítás
LED, kerek, klasszikus kapcsolóval
Raktáron

LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Energiatakarékos, LED, GU10
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, 230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, csipeszes
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Bronz, 230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba, lámpabúra nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, műanyag, klasszikus
RaktáronIngyenes szállítás
Hálószobaba és nappaliba, szabálytalan formájú
RaktáronIngyenes szállítás