




Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Eglo márkától származik, raktárunkban van, ára 24490.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Feszültség | 230V |
|---|---|
| Típus | Kültéri állólámpák |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 5 W |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 5,4 W |
| A teljes fényáram | 430 lm/600 lm |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 5 W |
| Stílus | Egyéb |
| Garanciális időszak | 60 hónap |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP44 |
| Funkció | LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 40 W |
| Hely | Kert és utak |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Series | DONINNI Eglo, MONFERO Eglo |
| Gyártó | Eglo |

Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, fém
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, szolár, talajba építhető
Raktáron
Fali, 230V, fém
Raktáron

Fali, 230V, fém
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
Raktáron
Fali, 230V, fém
Raktáron
230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron
Fali, 230V, fém
Raktáron
Álló, fém
Elérhető 6 webáruházban
Raktáron
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Fali
Raktáron
Fali, 230V
Raktáron
Szolár, fali, 230V
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, talajba építhető
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, műanyag
Raktáron
Fali, 230V
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, 230V
Raktáron
Fali, fém
Raktáron
Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás

230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, üveg
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron

Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Fali, 230V
Raktáron
Fém
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás