Fulgur 24305 - LED Mennyezeti lámpa ANETA STAR LED/24W/230V 2700K
-29 %
Árelőzmények megtekintése
Lépj be az e-shopba: Lámpák.hu
ElérhetőségRaktáron
A terméket 60 napon belül vissza lehet küldeni
Előző árak
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
Specifikációk
Javasolt izzó típusLED
Fő anyagMűanyag
KapcsolóKlasszikus
Feszültség230V
FormaKerek
ElhelyezésHálószoba és  nappali
Izzók  számaEgy, Több
TípusMennyezeti lámpa
HelyNappali/Hálószoba
FunkcióLED technológia
AlakKerek
Behatolás védettségIP20
FoglalatBeépített LED fényforrás
A forrás maximális bemeneti teljesítménye24 W
Az izzók a csomag részét képezikIGEN (LED)
A forrás bemeneti teljesítménye24 W
Klasszikus izzónak megfelelő120 W
Színhőmérséklet2700 K
A teljes fényáram1600 lm
Áramütés elleni védelem osztálya1
Garanciális időszak36 hónap
Fény színeMeleg fehér
StílusEgyéb
Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye24 W
SeriesANETA STAR Fulgur
GyártóFulgur
Hasonló termékek
LED Dimmelhető fürdőszobai lámpa GALAXY LED/72W/230V 3000-6000K IP44 + távirányító
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 71123 - RORIK LED mennyezeti lámpatest, 18 W, 230 V, 4000 K, 28 cm
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Rabalux 71124 - LED mennyezeti lámpa RORIK LED/24W/230V 4000K 38 cm
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Philips 32810/31/P3 - CANAVAL LED 18W/230V állítható mennyezeti lámpa
Agnes általános mennyezeti lámpa
LED, konyhába, modern stílusú
LED, konyhába, modern stílusú
Brilo 3823-014 - SILIN LED mennyezeti lámpa LED/16W/230V Ø 33 cm
-26 %