



Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
EYE Comfort technológia - prémium minőségű LED izzók készülnek. Ez a modul típus megfelel az EyeComfort szigorú kritériumainak. A LED technológiának köszönhetően akár 80%-os energiaköltség-megtakarítást érhet el. A lámpa kíméli és nem fárasztja a szemeit.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Feszültség | 230V |
| Forma | Szabálytalan |
| Elhelyezés | Konyha, Hálószoba és nappali |
| Izzók száma | Egy, Több |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Szín | Szürke |
| Stílus | Egyéb |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 14 W |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Funkció | LED technológia |
| Alak | Kerek |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 14 W |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 14 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 75 W |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| A teljes fényáram | 1100 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Garanciális időszak | 60 hónap |
| Series | DAWN Philips |
| Gyártó | Philips |

LED, műanyag, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, üveg, modern stílusú
Raktáron
Kerek, hálószobába és nappaliba, több mint egy izzóval
Raktáron
Kerek, hálószobába és nappaliba, több mint egy izzóval
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, hálószobába és nappaliba, több mint egy izzóval
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, hálószobába és nappaliba, több mint egy izzóval
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, hálószobába és nappaliba, több mint egy izzóval
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, hálószobába és nappaliba, több mint egy izzóval
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
LED, műanyag, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, konyhába, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, üveg, modern stílusú
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
LED, műanyag, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, konyhába, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, konyhába, fém
Raktáron
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Fali, 230V
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás

LED, modern stílusú, üveg
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa
Raktáron
230V, felületre szerelhető
Raktáron