


Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Ez a könnyű, mégis robusztus rakásolható asztal és négy szék kombinációja kényelmes polyrattan ülőrésszel, nagyon kényelmes.Nagy asztal el van látva nyílással a napernyőre. A szék acélszerkezete kezelve van porszórt réteggel és a szék lábai el vannak látva gumidugóval. A használt anyagok könnyen karbantarthatók, ellenállnak az időjárásnak és nem igényel speciális ellátási termékeket. Technikai adatok: szék : anyag: polyrattan és acél keret Ø: kb. 24 mm keret színe: barna minta rattan színe: bézs ülőrész méretei: kb. 45 x 45 cm ülésmagasság: kb. 45 cm szék méretei kb.: magasság 75 x szélesség 52 x mélyság 60 cm súly kb. 3,5 kg asztal: materiál: acél/biztonsági üveg asztallap mérete: kb. 110 x 60 x 72 cm napernyö nyilás kb. 4 cm szerkezet színe: barna üveg: átlátszó Csomag tartalma: 4x polyrattan szék fém szerkezettel 1x fém szerkezet üveg asztal (szétszerelt) 2x csomag
| Anyag | Műanyag, Fém, Műrattan |
|---|---|
| Ülőhelyek száma | 4 személyre |
| Szín | Bézs |
| Erkélykészletek | Igen |
| Összeszerelési méret | 4 szék + asztal |
| Az üléspárna mélysége | 36 cm |
| Asztal szélessége | 60 cm |
| Az asztal magassága | 72 cm |
| Asztal hossza | 110 cm |
| Gyártó | Garthen |
| Súly | 24 kg |
| Rúdkészletek | Nem |
| Teherbíró képesség | 3.5 kg |
| Szék szélessége | 52 cm |
| Anyag típusa | Polirattan, acél, üveg |
| Tömör fából | Nem |
| Kemping készletek | Nem |
| Ülésmagasság | 45 cm |
| Szék magassága | 75 cm |

Műanyag, fém, műrattan
Kiszállítás 1 nap múlva
Természetes rattan, párnákkal
Raktáron
Fém, párnákkal
Raktáron
Fém
Raktáron
Fém
Raktáron
Fém, párnákkal, 4 személyre
Kiszállítás 1 nap múlva
Fa, 8 és több személyre
RaktáronIngyenes szállítás
Műanyag, fém, 4 személyre
Raktáron
Műrattan, párnákkal, 4 személyre
Raktáron
Műanyag, fém, párnákkal
Kiszállítás 1 nap múlva
Műanyag, fém, párnákkal
Kiszállítás 1 nap múlva
Fém, fa, akácfa
Raktáron
Műrattan, párnákkal
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, akácfa
Raktáron
Műanyag, fém, 4 személyre
Kiszállítás 1 nap múlva
Műrattan, párnákkal, 6 személyre
Raktáron
Természetes rattan, párnákkal, 4 személyre
Raktáron
Fém
Raktáron
Fém
Raktáron
Műanyag, fém, párnákkal
Kiszállítás 1 nap múlva
Természetes rattan, párnákkal
Raktáron
Műrattan, párnákkal
Raktáron
Műanyag, fém
Raktáron
Fém, napernyővel
Raktáron
Fém
Raktáron
Fa, akácfa
Raktáron
Természetes rattan, műanyag, fém
Raktáron
Műrattan, 4 személyre
Raktáron
Műrattan, párnákkal
Raktáron
Fa, fenyőfa
Raktáron
Fém
Raktáron
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva