





Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Gyermek LED fali lámpa felhő alakban.A polc bükkfából és MDF-ből készült, ami egy félig kemény farostlemez (finomabb, mint a forgácslap).A lámpatest kézzel festett, természetes kasein festékkel.Bekötés: közvetlen.
| Típus | Fali |
|---|---|
| Fa dekoráció | Bükk |
| Stílus | Gyerek |
| Hely | Gyerekszoba |
| Funkció | LED technológia |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 5 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 5 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 20 W |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| A teljes fényáram | 250 lm |
| A fényforrás átlagos élettartama | 20000 h |
| Feszültség | 230 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Dugó típusa | C |
| Bekötés módja | Közvetlen bekötés |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 5 W |
| Alak | Négyszögletes |
| Series | CLOUD Candellux, KIDS Candellux |
| Gyártó | Candellux |

Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás

Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa, asztali, fali
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás

Éjjeli lámpa
Raktáron
Asztali
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Asztali
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
RaktáronIngyenes szállítás

Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Fali, 230V
Raktáron
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Asztali
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Raktáron
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás