








Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
LED Philips Hue White Ambiance izzó E27 foglalattal. Kényeztesse magát a legjobb minőségű fehér fény rendkívül finom tompításával a Hue White Ambiance sorozatnak köszönhetően. Váltson át a halvány fény sötét szintjéről a világos, kényelmes fehér fényre. 2200-4500K színhőmérsékleti tartomány. Vezérlés az alkalmazáson keresztül Bluetooth és ZigBee segítségével – akár 10 izzót is vezérelhet okostelefonon vagy táblagépen, vagy használja az Amazon Alexa rendszert a lámpák hangvezérléséhez . Legfeljebb 10 terméket vezérelhet a Bluetooth segítségével, a Hue Bridge használatával a korlát 50 lehetséges csatlakoztatott termékre nő. Egyszerűen párosítsa a Hue lámpákat bármilyen kompatibilis Amazon Echo vagy Google Home eszközzel, és élvezze az intelligens lámpák hangjával való kezelésének kényelmét. Ez gyorsan megteremti a kívánt légkört a szobában. A csatlakoztatott termékek korlátjának növelése érdekében a Hue Bridge eszközre van szükség – megvásárolható: itt. Kompatibilis az Amazon Alexával és az Apple Homekittel. A HUE rendszerről további információt cikkünkben talál. .
| Dimmelhető | Igen |
|---|---|
| Izzó típusa | LED |
| Foglalat típusa | E27 |
| Ökológiai | Igen |
| Szín | Fehér |
| Típus | LED izzó |
| Stílus | Vintage |
| Funkció | LED technológia/Fényerőszabályzós/Irányítás telefonnal |
| Alak | Gömb |
| Foglalat | E27 |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 7 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 40 W |
| Színhőmérséklet | 2200-4500 K |
| A teljes fényáram | 550 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| A fényforrás átlagos élettartama | 15000 h |
| Kapcsolási ciklusok száma | 50000 ON/OFF |
| Darabszám a csomagban | 1 |
| Feszültség | 230 V |
| Garanciális időszak | 24 hónap |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér |
| Series | WHITE AMBIANCE Philips Hue |
| Gyártó | Philips |

Energiatakarékos, LED, GU10
Raktáron
LED, GU10, dimmelhető
Raktáron
LED, reflektor, GU10
Raktáron
Energiatakarékos, LED, GU10
Raktáron
Energiatakarékos, LED, GU10
Raktáron
Energiatakarékos, LED, GU10
Raktáron
Energiatakarékos, LED, GU10
RaktáronIngyenes szállítás
LED, GU10, dimmelhető
Raktáron
LED, GU10, gyertya alakú
Raktáron
Energiatakarékos, LED, ÖKOlógiai

Energiatakarékos, LED, dimmelhető
Raktáron
LED, dimmelhető, E27
Raktáron
Energiatakarékos, LED, GU10
Raktáron

Energiatakarékos, LED, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér (2700 - 3300K)
Raktáron
LED, E27, meleg fehér (2700 - 3300K)
Raktáron

Energiatakarékos, LED, GU10
Raktáron
Energiatakarékos, LED, GU10
RaktáronIngyenes szállítás
LED, GU10, dimmelhető
Raktáron

LED, GU10, ÖKOlógiai
Raktáron
LED, GU10, dimmelhető
Raktáron
LED, dimmelhető, E27
Raktáron
LED, E14, dimmelhető
Raktáron
LED, E27, meleg fehér (2700 - 3300K)
Raktáron
Fénycső, dimmelhető, középfehér (3500 - 4500 K)
Raktáron
LED, GU10, dimmelhető
Raktáron
LED, reflektor, dimmelhető
Raktáron
Meleg fehér (2700 - 3300K)
Raktáron
LED, GU10, dimmelhető
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron

230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás

Klasszikus kapcsolóval, íróasztalra, éjjeliszekrényre
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, 230V
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás