








Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Kényeztesse magát a legjobb minőségű fehér fény rendkívül finom tompításával a Hue White Ambiance sorozatnak köszönhetően. Váltson át a halvány fény sötét szintjéről a világos, kényelmes fehér fényre. Színhőmérséklet 2200-4500K. Különálló LED dimmelhető Philips Hue White E27 izzó foglalattal. Vezérlés az alkalmazáson keresztül Bluetooth és ZigBee segítségével – akár 10 izzót is vezérelhet okostelefonon vagy táblagépen, vagy használja az Amazon Alexa rendszert a lámpák hangvezérléséhez . Legfeljebb 10 terméket vezérelhet a Bluetooth segítségével, a Hue Bridge használatával a korlát 50 lehetséges csatlakoztatott termékre nő. A Hue előnyeinek teljes kihasználásához rendelkeznie kell a Hue Bridge -dzsel – megvásárolható: itt. Egyszerűen párosítsa a Hue lámpákat bármilyen kompatibilis Amazon Echo vagy Google Home eszközzel, és élvezze az intelligens lámpák hangjával való kezelésének kényelmét. Gyorsan megteremti a kívánt légkört a szobában. Kompatibilis az Amazon Alexával és az Apple Homekittel. A HUE rendszerről további információt cikkünkben talál. .
| Dimmelhető | Igen |
|---|---|
| Izzó típusa | LED |
| Stílus | Retró |
| Foglalat típusa | E27 |
| Fény színe | Középfehér (3500 - 4500 K) |
| Ökológiai | Igen |
| Szín | Fekete |
| Típus | LED izzó |
| Funkció | LED technológia/Fényerőszabályzós/Intelligens megvilágítás |
| Alak | Gömb |
| Foglalat | E27 |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 7 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 40 W |
| Színhőmérséklet | 2200-4500 K |
| A teljes fényáram | 550 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| A fényforrás átlagos élettartama | 15000 h |
| Kapcsolási ciklusok száma | 50000 ON/OFF |
| Darabszám a csomagban | 1 |
| Feszültség | 230 V |
| Garanciális időszak | 24 hónap |
| Series | WHITE AMBIANCE Philips Hue |
| Gyártó | Philips |

LED, GU10, dimmelhető
Raktáron
Meleg fehér (2700 - 3300K)
Raktáron
Energiatakarékos, LED, GU10
Raktáron
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Éjjeli lámpa
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
Raktáron

Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Éjjeli lámpa
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás