






Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Az LEDVANCE SMART+ WiFi App segítségével vezérelhető, amelyet ingyenesen letölthet okostelefonjára vagy táblagépére.Hangvezérlés támogatása - az Amazon Alexa vagy a Google Home funkcióin keresztül.A QR kód az alkalmazás letöltéséhez a galériában található.A teljes felbontású információs anyagokat itt találja.
| Dimmelhető | Igen |
|---|---|
| Foglalat típusa | GU10 |
| Fény színe | Meleg fehér (2700 - 3300K) |
| Izzó típusa | LED |
| Ökológiai | Igen |
| Garanciális időszak | 60 hónap |
| Típus | LED izzó |
| Funkció | LED technológia/Fényerőszabályzós/Alexa |
| Foglalat | GU10 |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 5 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 40 W |
| Színhőmérséklet | 2700 K |
| A teljes fényáram | 350 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| A fényforrás átlagos élettartama | 20000 h |
| Kapcsolási ciklusok száma | 100000 ON/OFF |
| Darabszám a csomagban | 3 |
| Feszültség | 230 V |
| Series | BULBS and LIGHTSTRIP Smart+ Ledvance, SMART+ BULBS Ledvance, SMART+ Ledvance |
| Gyártó | Ledvance |

LED, dimmelhető, E27
RaktáronIngyenes szállítás
LED, GU10, ÖKOlógiai
Raktáron
Energiatakarékos, LED, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
G9, G4, meleg fehér (2700 - 3300K)
Raktáron
Energiatakarékos, LED, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Energiatakarékos, LED, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Energiatakarékos, LED, GU10
RaktáronIngyenes szállítás
Energiatakarékos, LED, GU10
Raktáron
Energiatakarékos, LED, GU10
RaktáronIngyenes szállítás
G9, meleg fehér (2700 - 3300K)
Raktáron
LED, dimmelhető, E27
Raktáron
LED, GU10, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Energiatakarékos, LED, GU10
RaktáronIngyenes szállítás
LED, E27, ÖKOlógiai
RaktáronIngyenes szállítás
Energiatakarékos, LED, GU10
RaktáronIngyenes szállítás
Energiatakarékos, LED, dimmelhető
Raktáron
Energiatakarékos, LED, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, GU10, dimmelhető
Raktáron
LED, E27, ÖKOlógiai
Raktáron
G9, G4, meleg fehér (2700 - 3300K)
Raktáron
Energiatakarékos, LED, dimmelhető
Raktáron
Elektromos
RaktáronIngyenes szállítás
LED, kerek, klasszikus kapcsolóval
Raktáron

LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Energiatakarékos, LED, GU10
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, 230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, csipeszes
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Bronz, 230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba, lámpabúra nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, műanyag, klasszikus
RaktáronIngyenes szállítás
Hálószobaba és nappaliba, szabálytalan formájú
RaktáronIngyenes szállítás