
Modern fekete spotlámpa dönthető 3-lámpás - Jeana
Modern stílusú, felületre szerelhető
RaktáronA legjobb ár az elmúlt 30 napban: 21 190 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Eglo márkától származik, raktárunkban van, ára 21190.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Típus | Felületre szerelhető |
| Szín | Fehér |
| Feszültség | 230V |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Stílus | Modern |
| Billenthető | Igen |
| Anyag | Üveg, Fém |
| Garanciális időszak | 60 hónap |
| Foglalat | E14 |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 6 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 3 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 1410 lm |
| Funkció | LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 100 W |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 6 W |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 18 W |
| Series | COMBA Eglo |
| Gyártó | Eglo |

Modern stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, skandináv stílusú
RaktáronModern stílusú, ipari stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, felületre szerelhető
RaktáronModern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
Süllyesztett, billenthető
Raktáron
Fa, felületre szerelhető
Raktáron
Modern stílusú, fém
Raktáron
Üveg, felületre szerelhető
Raktáron
Fa, modern stílusú
Raktáron
Modern stílusú
Raktáron
Modern stílusú
Raktáron
LED, süllyesztett, modern stílusú
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronModern stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
Modern stílusú, bronz
RaktáronModern stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
Modern stílusú, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, 230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállításModern stílusú, ipari stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
LED, 230V, billenthető
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, felületre szerelhető, fém
Raktáron
Modern stílusú, fém
Raktáron
Modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Raktáron
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
LED, GU10, ÖKOlógiai
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, kristály
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Energiatakarékos, LED, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
LED, 230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás