



Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Modern kültéri lámpa a bejárati út vagy kert megvilágításához.LED fényforrás a csomag része.A 6W fényforrás megegyezik a 47W teljesítményű hagyományos izzóval.Meleg fehér fényben világít.A lámpatest megfelel az EyeComfort követelményeinek - kíméli és nem fárasztja a szemet.
| Típus | Álló |
|---|---|
| Behatolás védettség | IP44 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| Izzók száma | 1 |
| Színhőmérséklet | 2700 K |
| A teljes fényáram | 600 lm |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 6 W |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 6 W |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Feszültség | 230 V |
| Funkció | LED technológia |
| Garanciális időszak | 60 hónap |
| Hely | Kert és utak |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 50 W |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 6 W |
| Stílus | Egyéb |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Series | MYGARDEN ARBOUR Philips |
| Gyártó | Philips |

Mozgásérzékelős, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Szolár, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Szolár, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
Elérhető 4 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Szolár, álló, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Szolár, álló, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Szolár, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Mozgásérzékelős, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Szolár, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Szolár, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
Raktáron
Talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, műanyag
Raktáron
Álló
Raktáron
Fali, 230V, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Mennyezeti
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
LED, GU10, ÖKOlógiai
Raktáron
230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, kristály
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, 230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, 230V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás