









Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
LED kültéri lámpa PIR mozgásérzékelővel. Szürkületi érzékenység beállítása 10–2000 lx között. Érzékelési távolság 6 m. Világítási idő 5 mp-től 5 percig. Érzékelési szög 120°.
| Mozgásérzékelős | Igen |
|---|---|
| Feszültség | 230V |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 9 W |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP54 |
| A teljes fényáram | 560 lm |
| Típus | Kültéri állólámpák |
| Funkció | LED technológia/Érzékelős/Alkonyérzékelő |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 40 W |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 9 W |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Kert és utak |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 9 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 30000 h |
| Sugárzási szög | 110 ° |
| Series | ARCELO Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |

Álló
Raktáron
Álló
RaktáronIngyenes szállítás

Függő
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron
Fali, műanyag
Raktáron
Fali
Raktáron

Fali, 230V, fém
Raktáron
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Függő, műanyag
Raktáron

Álló, talajba építhető
Raktáron
Álló
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron
Álló, fém
Raktáron
Fali, bronz
Raktáron

Függő, fém
Raktáron

Álló, fa
Raktáron


Álló, fém
Raktáron

Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Raktáron

Talajba építhető
Raktáron
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Éjjeli lámpa
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
Raktáron

Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Éjjeli lámpa
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás