

Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Luxusos, gazdagon díszített kristályos spotlámpa. Az egyes fények igény szerint irányíthatók. LED izzók a csomag részei. Meleg fehér fényt bocsát ki.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Típus | Felületre szerelhető |
| Szín | Fehér |
| Feszültség | 230V |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Felület | Krómozott |
| Billenthető | Igen |
| Anyag | Üveg, Fém |
| A teljes fényáram | 960 lm |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 3,3 W |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 3,3 W |
| Hely | Hálószoba |
| Stílus | Egyéb |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Foglalat | GU10 |
| Funkció | LED technológia |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 75 W |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 13,2 W |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A fényforrás átlagos élettartama | 15000 h |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Izzók száma | 4 |
| Series | BONARES Eglo |
| Gyártó | Eglo |

Üveg, halogén, krómozott
RaktáronIngyenes szállítás
Süllyesztett, fém
Raktáron
LED, halogén, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Süllyesztett, halogén, 230V
Raktáron
Süllyesztett, billenthető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, süllyesztett, halogén
Raktáron
Modern stílusú, 230V, felületre szerelhető
Raktáron
LED, halogén, modern stílusú
Raktáron
Modern stílusú, 230V, felületre szerelhető
Raktáron
LED, süllyesztett, hideg fehér
Raktáron
LED, modern stílusú, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, krómozott, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, fém
Raktáron
LED, süllyesztett, modern stílusú
Raktáron
Süllyesztett, halogén, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Felületre szerelhető, billenthető, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállításModern stílusú, skandináv stílusú, ipari stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Süllyesztett, billenthető
Raktáron
LED, süllyesztett, meleg fehér
Raktáron
LED, okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
Modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
Ipari stílusú, felületre szerelhető, fém
Raktáron
LED, halogén, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Okos, modern stílusú, skandináv stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú
Raktáron
230V, felületre szerelhető, billenthető
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú
Raktáron
Modern stílusú, 230V, felületre szerelhető
RaktáronOkos, hideg fehér, modern stílusú
Raktáron
LED, modern stílusú, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Süllyesztett, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron

Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Fali, 230V
Raktáron
Fém
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás