



Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A különböző fények igény szerint irányíthatók. Fokozatos fényerő-szabályozás 10%-tól 100%-ig. Kompatibilis a legtöbb LED dimmerrel. Tartós és kiváló minőségű anyagokból készült, prémium felülettel.A lámpa megfelel a EyeComfort követelményeinek - kíméli és nem fárasztja a szemet.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Típus | Felületre szerelhető |
| Szín | Szürke |
| Feszültség | 230V |
| Fény színe | Meleg fehér |
| A teljes fényáram | 1500 lm |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 100 W |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 4 W |
| Stílus | Egyéb |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 4 W |
| Hely | Hálószoba |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| Funkció | Szabályozható, dimmer nélkül/LED technológia |
| Garanciális időszak | 60 hónap |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A fényforrás átlagos élettartama | 15000 h |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 12 W |
| Színhőmérséklet | 2700 K |
| Izzók száma | 3 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Series | MYLIVING STAR Philips |
| Gyártó | Philips |

Modern stílusú, fém
RaktáronModern stílusú, 230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállításModern stílusú, ipari stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
Modern stílusú
Raktáron
Modern stílusú
Raktáron
Modern stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
Fa, felületre szerelhető
Raktáron
LED, 230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállításModern stílusú
RaktáronIngyenes szállításModern stílusú, ipari stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
LED, süllyesztett, fa
Raktáron
Modern stílusú, skandináv stílusú, meleg fehér
RaktáronModern stílusú, fém
Raktáron
Üveg, felületre szerelhető
Raktáron

Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, felületre szerelhető, fém
RaktáronModern stílusú, 230V, felületre szerelhető
RaktáronModern stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
Modern stílusú, bronz
Raktáron
Modern stílusú
Raktáron
LED, modern stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
Fa, ipari stílusú, 230V
Raktáron
Fa, modern stílusú
Raktáron
Modern stílusú
RaktáronModern stílusú, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, 230V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
LED, 230V, billenthető
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
LED, GU10, ÖKOlógiai
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Világító
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás