




Méretek 21×80×200 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 58 296 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Méretek Matrac mérete: 80 x 200 cm Magasság: 21 cm Szélesség: 80 cm Hosszúság: 200 cm Zsáksűrűség: 262 db / m 2 A matrac keménysége: Közepes H3, keményebb H4, két keménység Kialakítás 7 zónás zsákrugós mag különböző keménységgel a test különböző részeinél – puhább a vállaknál, keményebb a deréknál Kétoldalas profilozott PUR hab borítás a finom masszázs hatás és kényelmes érzet érdekében Két keménység – puhább H3 és keményebb H4, a matrac megfordításával választható Kiváló légáteresztő képesség és ergonómiai gerinctámasz minden pozícióban Hipoallergén cipzáras huzat – könnyen eltávolítható és 40 °C-on mosható Anyag - Zsákrugók Rugók külön textilzsákokban elhelyezve A zsákok függetlenül reagálnak a nyomásra, és tökéletes támaszt biztosítanak Minimalizálják a nyomást az ízületekre, és alkalmazkodnak a test vonalaihoz A rugók nem veszítenek rugalmasságukból – a matrac hosszabb élettartama Légáteresztők, nem tartják meg a hőt és nedvességet , így jelentősen csökkentik az atkák előfordulását Minimalizálják a mozgás átvitelét – ideális páros matracokhoz Anyag - PUR hab T25 A testhő hatására lágyul, és alkalmazkodik a test formájához A anyag kiemelkedik rugalmasságával, szilárdságával és hosszú élettartamával Korlátozza az atkák és penész előfordulását légáteresztő képessége révén Tippek Egészítse ki a matracot egy minőségi ágyráccsal , amely biztosítja a megfelelő levegőkeringést Matracvédő hosszabbítja meg az élettartamát A matracot rendszeresen forgassa – az első évben legalább 4×, a következő években legalább 2× A matracot rendszeresen porszívózza – megőrzi tulajdonságait és higiéniáját A hab színe és a huzat varrása kissé eltérhet – nincs hatással a matrac funkcionalitására Az előállítási tolerancia ± 2 cm a magasságra, szélességre és hosszúságra A matrac vákuumcsomagolt állapotban van szállítva – kicsomagolása a kézhezvételtől számítva 24 órán belül ideális Ne használja azonnal – a matrac akár 48 óráig is visszaállhat eredeti állapotába
| Szélesség: | 80 cm |
|---|---|
| Mélység: | 200 cm |
| Magasság: | 21 cm |
| Töltet | PUR habszivacs |
|---|---|
| Típus | Rugós, Hab |
| Levehető huzattal | Igen |
| Ortopéd | Igen |
| Zónák száma | 7 |
| Rugó típus | Táskarugós |
| Matracvédő | Matracvédő nélkül |
| Matrac mérete | 80 x 200 cm |
| Javasoljuk | Iskolás matracok, Felnőtt matracok, Matracok fájós hátra |
| Az ön súlya | 91 - 120 kg, 120 kg felett |
| Kétoldalas | Igen |
| Matrac teherbírása | 130 kg személyenként |
| Hosszúság | 200 cm |
| A matrac magassága | 21 cm |
| Nagyság | Egyszemélyes ágyra |
| Rugótípus | Táskarugós |
| Hab típus | PUR hab |
| Matrac keménysége | Közepes H3, Két keménység, Kemény H4 – H5 |
| Ortopédiai zónák | 7 zóna |

21×140×200 cm, hab, rugós

21×180×200 cm, hab, rugós
Raktáron
25×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×90×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
18×90×200 cm, hab, rugós

20×90×200 cm, hab, kemény
Raktáron
24×80×200 cm, hab, latex

24×80×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva
18×80×200 cm, hab, rugós
Raktáron
21×180×200 cm, hab, puha

21×120×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
25×180×200 cm, hab, latex

20×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
23×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
21×160×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
140×200 cm, hab, ortopéd

10×80×200 cm, hab, puha
Raktáron
19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
19×80×200 cm, hab, aloe vera
Raktáron
160×200 cm, hab, ortopéd

140×200 cm, hab, rugós

21×90×200 cm, hab, kemény
Raktáron
10×90×200 cm, felfújható, hab
Raktáron
160×200 cm, hab, rugós
Elérhető 2 webáruházban

140×200 cm, hab, ortopéd

160×200 cm, hab, rugós

160×200 cm, hab, rugós

80×200 cm, hab, ortopéd

80×200 cm, hab, ortopéd

160×200 cm, hab, ortopéd

80×200 cm, hab, rugós

10×80×160 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
140×200 cm, nyári, szettek
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron