






Méretek 102×43×49 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 32 585 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Bársony anyag: Terrakotta Fém: Arany Méretek Szélesség: 43 cm Mélység: 49 cm Magasság: 102 cm Ülésmagasság: 76 cm Ülőlap szélesség: 43 cm Ülésmélység: 35 cm Teherbírás: 110 kg Súly: 5,4 kg Kialakítás Bárszék lábtartóval és kényelmes ülőlappal Finom bársony borítás stílusos varrással Erős fém alap porbevonatos festéssel Szétszerelt állapotban szállítjuk POZZA A POZZA kollekció bárszéke elegáns megjelenésével hívja fel magára a figyelmet , amelyet a finom bársony borítás, dekoratív függőleges varrás és karcsú fém alap tesz teljessé. Modern stílusának köszönhetően luxus, de mégis otthonos hatást kelt, és könnyen az enteriőr kiemelkedő elemévé válik. Kényelmesen kialakított ülőlapja mindennapi ülést biztosít, legyen szó konyhaszigetről, otthoni bárról vagy magasabb étkezőasztalról. A POZZA szék nagyszerűen kiegészíti a modern, elegáns és minimalista belső tereket, ahol könnyedséget, stílust és kellemes légkört teremt a közös pillanatokhoz és hétköznapi ülésekhez .
| Szélesség: | 43 cm |
|---|---|
| Mélység: | 49 cm |
| Magasság: | 102 cm |
| Stílus | Modern |
|---|---|
| Láb típus | Forgó láb, Négy láb |
| Anyag | Kárpitozott, Fém |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Szín | Narancssárga |
| Termék színe | Narancssárga, Arany |
| Huzat | Kárpitozott |
| Láb típusa | Négy láb |
| Huzat anyaga | Bársonyszövet |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Kialakítás | Klasszikus |
| Forgatható | Nem |
| Lábak anyaga | Fém |
| Teherbírás | 110 kg |
| Ülésmagasság | 76 cm |
| Súly | 5,4 kg |
| Minta | Egyszínű |
| Háttámla kialakítása | Teljes háttámla |
| Támla | Lábakon |
| Háttámla | Háttámlával |
| Ülőrész alakja | Szögletes |
| Ülésszélesség | 43 cm |
| Ülésmélység | 35 cm |

Fa, modern stílusú, fém
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Fa, rusztikus, forgó lábbal
Raktáron
Fa, rusztikus, forgó lábbal
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
81-102×38×49 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
Fém, rusztikus, forgó lábbal
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, öko-bőrkárpitozású
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
93-115×52×58 cm, modern stílusú, fém
Raktáron
Fém, kárpitozott, rusztikus
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
81-102×38×49 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
Fém, rusztikus, forgó lábbal
Elérhető 5 webáruházban
Raktáron
34×34 cm, fa, fém
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
64×50×39 cm, fa, tölgyfa
Elérhető 2 webáruházban
Ingyenes szállítás
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
91×53×49 cm, modern stílusú, fém

30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
140×200 cm, nyári, szettek
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
18×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron