






Méretek 102×43×49 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 28 652 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Bársony szövet: Fekete Fém: Arany Méretek Szélesség: 43 cm Mélység: 49 cm Magasság: 102 cm Ülésmagasság: 76 cm Ülésszélesség: 43 cm Ülésmélység: 35 cm Teherbírás: 110 kg Súly: 5,4 kg kialakítás Bárszék támlával és kényelmes ülőfelülettel Finom bársony borítás stílusos varrással Masszív fém lábazat porfestéssel bevonva Szétszerelt állapotban szállítjuk POZZA A POZZA kollekció bárszékje elegáns megjelenésével tűnik ki, amelyet a finom bársony borítás, dekoratív függőleges varrás és karcsú fém lábak hangsúlyoznak. Modern stílusának köszönhetően luxus hatást kelt, mégis otthonos, és könnyen a belső tér kiemelkedő elemévé válik. A kényelmesen formázott ülőlappal komfortot biztosít a mindennapi üléshez, legyen szó konyhaszigetről, otthoni bárpultól, vagy magasabb étkezőasztalról. A POZZA szék kitűnően kiegészíti a modern, elegáns és minimalista enteriőröket, ahol könnyedséget, stílust és kellemes atmoszférát teremt közös pillanatokhoz és mindennapi ülésekhez.
| Szélesség: | 43 cm |
|---|---|
| Mélység: | 49 cm |
| Magasság: | 102 cm |
| Stílus | Modern |
|---|---|
| Láb típus | Forgó láb, Négy láb |
| Anyag | Kárpitozott, Fém |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Szín | Fekete |
| Lábak anyaga | Fém |
| Forgatható | Nem |
| Lábak típusa | Négy lábon |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Teherbírás | 110 kg |
| Kinézet | Klasszikus |
| Huzat | Kárpitozott |
| Huzat anyaga | Bársony szövet |
| Minta | Egyszínű |
| Ülésmagasság | 76 cm |
| Súly | 5,4 kg |
| Háttámla kialakítása | Teljes háttámla |
| Támla | Lábakon |
| Háttámla | Háttámlával |
| Ülőrész alakja | Szögletes |
| Ülésszélesség | 43 cm |
| Ülésmélység | 35 cm |

102×43×49 cm, modern stílusú, fém

102×43×49 cm, modern stílusú, fém

102×43×49 cm, modern stílusú, fém
Kiszállítás 1 hét múlva
102×43×49 cm, modern stílusú, fém

104×43×32 cm, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
104×43×32 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
Fém, forgó lábbal, öko-bőrkárpitozású
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
104×43×32 cm, modern stílusú, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, fém, kárpitozott
Raktáron
104×43×32 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
104×43×32 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
87×43×40 cm, fém, kárpitozott
Raktáron
99×49 cm, műanyag, forgó lábbal
Ingyenes szállítás
Műanyag, forgó lábbal, négy lábbal
Ingyenes szállítás
104×43×49 cm, modern stílusú, fém
Kiszállítás 1 hét múlva
Forgó lábbal, négy lábbal
Raktáron
104×43×49 cm, modern stílusú, fém
Kiszállítás 1 hét múlva
Fa, műanyag, kőrisfa
Raktáron
102×43×49 cm, modern stílusú, fém

104×43×35 cm, fém, kárpitozott
Raktáron
104×43×35 cm, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, fém, kárpitozott
Raktáron
Fa, kárpitozott, diófa
Raktáron
Fém, retró, forgó lábbal
Raktáron
Műanyag, modern stílusú, forgó lábbal
Ingyenes szállítás
104×43×49 cm, modern stílusú, fém
Kiszállítás 1 hét múlva
102×43×49 cm, modern stílusú, fém
Kiszállítás 1 hét múlva
Magasság, modern stílusú, fém
Kiszállítás 1 nap múlvaIngyenes szállítás
Fa, tölgyfa, sonoma tölgyfa
Raktáron
99×52×49 cm, műanyag, forgó lábbal
Ingyenes szállítás
Fém, retró, forgó lábbal
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Álló
Kiszállítás 1 hét múlva
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
Álló
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
20×180×200 cm, hab, kemény
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
24×120×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
18×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva