







Méretek 102×43×49 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 32 585 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Bársony szövet: Fekete Fém: Arany Méretek Szélesség: 43 cm Mélység: 49 cm Magasság: 102 cm Ülőmagasság: 76 cm Ülőfelület szélessége: 43 cm Ülőmélység: 35 cm Teherbírás: 110 kg Súly: 5,4 kg Kialakítás Bárszék háttámlával és kényelmes ülőfelülettel Finom bársonyos huzat stílusos varrással Masszív fém lábazat porfesték bevonattal Szétszerelt állapotban szállítjuk POZZA A POZZA kollekcióból származó bárszék elegáns megjelenésével tűnik ki , amelyet a finom bársony huzat, dekoratív függőleges varrás és karcsú fém lábazat hangsúlyoz. Modern stílusa miatt luxus, mégis otthonos hatást kelt, és könnyen az enteriőr markáns elemévé válik. A kényelmesen formázott ülőfelület kényelmet biztosít mindennapos ülésekhez, legyen az a konyhaszigetnél, otthoni bárnál vagy magasabb étkezőasztalnál. A POZZA szék remekül kiegészíti a modern, elegáns és minimalista belső tereket, ahol könnyedséget, stílust és kellemes atmoszférát teremt közös pillanatokhoz vagy mindennapi üldögélésekhez .
| Szélesség: | 43 cm |
|---|---|
| Mélység: | 49 cm |
| Magasság: | 102 cm |
| Stílus | Modern |
|---|---|
| Láb típus | Forgó láb, Négy láb |
| Anyag | Kárpitozott, Fém |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Szín | Fekete |
| Termék színe | Fekete, Arany |
| Huzat | Kárpitozott |
| Láb típusa | Négy láb |
| Huzat anyaga | Bársonyszövet |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Kialakítás | Klasszikus |
| Forgatható | Nem |
| Lábak anyaga | Fém |
| Teherbírás | 110 kg |
| Ülésmagasság | 76 cm |
| Súly | 5,4 kg |
| Minta | Egyszínű |
| Háttámla kialakítása | Teljes háttámla |
| Támla | Lábakon |
| Háttámla | Háttámlával |
| Ülőrész alakja | Szögletes |
| Ülésszélesség | 43 cm |
| Ülésmélység | 35 cm |

102×43×49 cm, modern stílusú, fém
Kiszállítás 1 hét múlva
102×43×49 cm, modern stílusú, fém

102×43×49 cm, modern stílusú, fém
Kiszállítás 1 hét múlva
102×43×49 cm, modern stílusú, fém

104×43×32 cm, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
104×43×32 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
Fém, forgó lábbal, öko-bőrkárpitozású
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
104×43×32 cm, modern stílusú, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, fém, kárpitozott
Raktáron
104×43×32 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
104×43×32 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
87×43×40 cm, fém, kárpitozott
Raktáron
99×49 cm, műanyag, forgó lábbal
Ingyenes szállítás
Műanyag, forgó lábbal, négy lábbal
Ingyenes szállítás
104×43×49 cm, modern stílusú, fém
Kiszállítás 1 hét múlva
Forgó lábbal, négy lábbal
Raktáron
104×43×49 cm, modern stílusú, fém
Kiszállítás 1 hét múlva
Fa, műanyag, kőrisfa
Raktáron
102×43×49 cm, modern stílusú, fém

104×43×35 cm, fém, kárpitozott
Raktáron
104×43×35 cm, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, fém, kárpitozott
Raktáron
Fa, kárpitozott, diófa
Raktáron
Fém, retró, forgó lábbal
Raktáron
Műanyag, modern stílusú, forgó lábbal
Ingyenes szállítás
104×43×49 cm, modern stílusú, fém
Kiszállítás 1 hét múlva
102×43×49 cm, modern stílusú, fém
Kiszállítás 1 hét múlva
Magasság, modern stílusú, fém
Kiszállítás 1 nap múlvaIngyenes szállítás
Fa, tölgyfa, sonoma tölgyfa
Raktáron
99×52×49 cm, műanyag, forgó lábbal
Ingyenes szállítás
Fém, retró, forgó lábbal
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
140×200 cm, nyári, szettek
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron