






Méretek 104×43×49 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 20 427 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Bársonyszövet: Fekete Fém: Fekete Méretek Szélesség: 43 cm Mélység: 49 cm Magasság: 104 cm Ülőmagasság: 76 cm Ülésszélesség: 43 cm Ülésmélység: 35 cm Terhelhetőség: 110 kg Súly: 5,5 kg Kialakítás Bárszék háttámlával és kényelmes üléssel Finom bársonyos huzat stílusos díszvarrással Masszív fém lábazat porfestékkel ellátva Szétszerelt állapotban szállítjuk POZZA A POZZA kollekció bárszéke elegáns megjelenésével tűnik ki, amelyet a finom bársonyos huzat, a dekoratív függőleges díszvarrás és a karcsú fém lábazat hangsúlyoz. Modern stílusának köszönhetően luxus, de egyben otthonos légkört teremt, és könnyen válik az enteriőr kiemelkedő elemévé. Kényelmesen formázott ülőkéje biztosítja a komfortot a mindennapi üléshez, legyen szó konyhai szigetről, otthoni bárról vagy magasabb étkezőasztalról. A POZZA szék remekül illeszkedik modern, elegáns és minimalista belső terekbe, ahol könnyedséget, stílust és kellemes hangulatot hoz közös pillanatokhoz és mindennapi üldögéléshez egyaránt.
| Szélesség: | 43 cm |
|---|---|
| Mélység: | 49 cm |
| Magasság: | 104 cm |
| Stílus | Modern |
|---|---|
| Láb típus | Forgó láb, Négy láb |
| Anyag | Kárpitozott, Fém |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Szín | Fekete |
| Lábak anyaga | Fém |
| Forgatható | Nem |
| Lábak típusa | Négy lábon |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Teherbírás | 110 kg |
| Kinézet | Klasszikus |
| Huzat | Kárpitozott |
| Huzat anyaga | Bársony szövet |
| Minta | Egyszínű |
| Ülésmagasság | 76 cm |
| Háttámla kialakítása | Teljes háttámla |
| Támla | Lábakon |
| Háttámla | Háttámlával |
| Ülőrész alakja | Szögletes |
| Súly | 5,5 kg |
| Ülésszélesség | 43 cm |
| Ülésmélység | 35 cm |

104×43×49 cm, modern stílusú, fém
Kiszállítás 1 hét múlva
104×43×32 cm, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
104×43×32 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
104×43×35 cm, fém, kárpitozott
Raktáron
104×43×35 cm, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
104×43×49 cm, modern stílusú, fém
Kiszállítás 1 hét múlva
Műanyag, forgó lábbal, négy lábbal
Ingyenes szállítás
104×43×32 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
104×43×32 cm, modern stílusú, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, fém, kárpitozott
Raktáron
104×43×32 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
Fa, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
Fa, kárpitozott, diófa
Raktáron
Fém, forgó lábbal, öko-bőrkárpitozású
Raktáron
102×43×49 cm, modern stílusú, fém
Kiszállítás 1 hét múlva
99×49 cm, műanyag, forgó lábbal
Ingyenes szállítás
Fa, tölgyfa, sonoma tölgyfa
Raktáron
Fa, forgó lábbal, szett
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fém, retró, forgó lábbal
Raktáron
102×43×49 cm, modern stílusú, fém
Kiszállítás 1 hét múlva
102×43×49 cm, modern stílusú, fém

100×55×48 cm, fa, modern stílusú
Raktáron
102×43×49 cm, modern stílusú, fém
Kiszállítás 1 hét múlva
102×43×49 cm, modern stílusú, fém

102×43×49 cm, modern stílusú, fém
Kiszállítás 1 hét múlva
108×55 cm, műanyag, forgó lábbal
Ingyenes szállítás
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
Fa, tölgyfa, sonoma tölgyfa
Raktáron
Műanyag, modern stílusú, forgó lábbal
Ingyenes szállítás
Forgó lábbal, négy lábbal
Raktáron
Négy lábbal
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
104×43×49 cm, modern stílusú, fém
Kiszállítás 1 hét múlva
Álló
Kiszállítás 1 hét múlva
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
Álló
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
20×180×200 cm, hab, kemény
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
24×120×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
18×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva