





Méretek 79×61×55 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Huzat: Bársony szövet Lábak: Lakkozott acél (fekete) Szín Sötétkék Méretek Szélesség: 61 cm Ülőfelület szélessége: 40-45 cm Mélység: 55 cm Ülőfelület mélysége: 42,5 cm Magasság: 79 cm Ülőfelület magassága: 48 cm Háttámla magassága: 34 cm Karfa magassága: 26 cm Teherbírás: 110 kg Súly: 7,7 kg Kialakítás Időtálló steppelt dizájn kiváló ergonómiával Könnyen karbantartható - a bársonyszövet ellenáll a szennyeződéseknek Ideális nappaliba, konyhába, étkezőbe vagy otthoni irodába Szétszerelt állapotban szállítjuk - egyszerű összeszerelés Bársonyos étkezőszékek elegáns és kényelmes megoldást nyújtanak minden étkezőhöz vagy konyhai sarokhoz. A samet puha felületének köszönhetően luxusérzetet nyújt mind a szemnek, mind az érintésnek, míg a puha párnázás és ergonomikus forma kényelmes időtöltést biztosít hosszabb ülés során is. Ez a széktípus nem csupán praktikus bútor, hanem egy kifejező design elem is, amely első pillantásra lenyűgözi a szemlélőt. Kiválóan illik mindennapi étkezésekhez és alkalmi vendéglátáshoz egyaránt.
| Szélesség: | 61 cm |
|---|---|
| Mélység: | 55 cm |
| Magasság: | 79 cm |
| Kartámasszal | Igen |
|---|---|
| Anyag | Fém |
| Szín | Kék |
| Kárpitozott | Igen |
| Stílus | Modern |
| Ülőrész anyaga | Szövet |
| Lábak anyaga | Fém |
| Forgatható | Nem |
| Lábak típusa | Négy lábon |
| Karfák | Karfákkal |
| Teherbírás | 110 kg |
| Kinézet | Fotel szék |
| Huzat | Párnázott |
| Huzat anyaga | Bársony szövet |
| Minta | Egyszínű |
| Háttámla kialakítása | Teljes háttámla |
| Ülés magasság | 48 cm |
| Ülésmélység | 42,5 cm |
| Ülésszélesség | 40-45 cm |
| A háttámla magassága | 34 cm |
| Kartámasz magassága | 26 cm |
| Súly | 7,7 kg |

Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Raktáron
86×45×55 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, fém

Kartámasszal, kárpitozott, fém
Kiszállítás 2 nap múlvaIngyenes szállítás
90×43×51 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
86×45×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, fém

88×44×40 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Fa, diófa
RaktáronIngyenes szállítás
79×61×55 cm, kartámasszal, kárpitozott
Kiszállítás 1 hét múlva
Fa, modern stílusú, kárpitozott

Modern stílusú, kárpitozott, fém

Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Raktáron
88×54×59 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Raktáron
81×44×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
84×46×51 cm, műanyag ülőrésszel
Raktáron
Fa, tölgyfa, sonoma tölgyfa
Raktáron
88×44×54 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
Fém, rusztikus, 2 db
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kartámasszal, modern stílusú, kárpitozott

79×61×55 cm, kartámasszal, kárpitozott
Raktáron
86×45×45 cm, fa, kárpitozott
Kiszállítás 1 hét múlva
86×44×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
Álló
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
85×130×103 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
21×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron