








Méretek 130×80 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 13 931 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Pamut poliészterrel Fém Párna: Poliészter Szín Sötétszürke Mintás színes Méretek Szélesség: 80 cm Ülőfelület átmérője: 60 cm Háttámla magassága: 42 cm Teljes magasság: 130 cm Díszes rojthossz: 20 cm Ülőfelülettől a felfüggesztésig: 112 cm Függesztő kötelek hossza: 81/101 cm Teherbírás: 150 kg Kialakítás Függőszék boho stílusban párnával Fém szerkezet puha kötelekkel fonva Egy vagy két ponton felfüggeszthető A széket védeni kell a kedvezőtlen időjárás ellen A csomag nem tartalmaz állványt A hintázás nem csupán szórakozás – olyan ütem, amely megnyugtatja a testet és a lelket is. A boho stílusú függőszék gyengéden körülöleli Önt, és szabadságérzetet nyújtva engedi pihenni. Csak adjon magának egy kis időt az erkélyen, a kertben vagy otthona nyugodt zugában, és hagyja, hogy a mozgás, amely kényelmet és belső egyensúlyt hoz, magával ragadja. Így a hintázás a mindennapi relaxáció természetes részévé válik.
| Szélesség: | 80 cm |
|---|---|
| Magasság: | 130 cm |
| Anyag | Fém |
|---|---|
| Párnával | Igen |
| Típus | Hinta, Függő |
| Szín | Szürke |
| Minta | Mintával |
| Fotel anyaga | Pamut, Poliészter, Fém |
| Állvány | Nem |
| Párnázat | Párnázott |
| Kinézet | Függőágyak |
| Rögzítés módja | Rögzítéshez |
| Stílus | Modern |
| Súly | 5 kg |

Fa
Raktáron
Összecsukható, fa, karfás
Raktáron
130×78 cm, fém, párnával
Raktáron
Fém, műrattan, karfás
Raktáron
Fém, párnával, műrattan
Raktáron
Párnával, függő
Raktáron
Párnával, műrattan, hinta
Raktáron
115×108×70 cm, fém, párnával
Raktáron
Álló
Kiszállítás 1 hét múlva
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
Álló
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
20×180×200 cm, hab, kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
24×80×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva
19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
18×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva