








Méretek 78×49×55 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 21 699 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Bársony szövet: Terrakotta Fém: Arany Méretek Szélesség: 49 cm Mélység: 55 cm Magasság: 78 cm Ülőmagasság: 48 cm Ülőfelület szélessége: 45 cm Ülőmélység: 41 cm Teherbírás: 110 kg Súly: 4,55 kg Kialakítás Díszítő kárpitozott szék Finom bársony huzat dekoratív steppelésekkel Stabil fém lábazat Szétszerelt állapotban szállítjuk INCA Az INCA kollekció az elegáns dizájnt, a kényelmet és az univerzális felhasználást ötvözi a modern enteriőrben. Jellemzői a lekerekített formák, a finom steppelés és a könnyű kialakítás, amelyek harmonikus egységet teremtenek, mely könnyen kiegészíti az étkezőt, a dolgozószobát vagy a nappali teret. Ennek a kollekciónak a bútorai a mindennapi kényelemre, a könnyű kombinálhatóságra és az időtlen megjelenésre helyezik a hangsúlyt, ami miatt természetesen illeszkednek a különböző lakberendezési stílusokba. Az INCA kollekció ideális választás azoknak, akik a praktikusság és az elegáns részletek összekapcsolását keresik a mindennapi használatra.
| Szélesség: | 49 cm |
|---|---|
| Mélység: | 55 cm |
| Magasság: | 78 cm |
| Stílus | Modern |
|---|---|
| Ülőrész anyaga | Szövet |
| Anyag | Fa, Fém |
| Szín | Narancssárga |
| Kárpitozott | Igen |
| Termék színe | Narancssárga, Arany |
| Huzat | Kárpitozott |
| Láb típusa | Négy láb |
| Huzat anyaga | Bársonyszövet |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Kialakítás | Klasszikus |
| Forgatható | Nem |
| Lábak anyaga | Fém |
| Ülésmagasság | 48 cm |
| Teherbírás | 110 kg |
| Minta | Egyszínű |
| Háttámla kialakítása | Teljes háttámla |
| Ülésmélység | 41 cm |
| Ülésszélesség | 45 cm |
| Súly | 4,55 kg |

79×61×55 cm, kartámasszal, kárpitozott
Raktáron
Fa, modern stílusú, kárpitozott

86×44×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
88×54×59 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Fa, diófa
RaktáronIngyenes szállítás
79×61×55 cm, kartámasszal, kárpitozott
Kiszállítás 1 hét múlva
84×46×51 cm, műanyag ülőrésszel
Raktáron
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Raktáron
Kartámasszal, modern stílusú, kárpitozott

Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Raktáron
Kartámasszal, kárpitozott, fém
Kiszállítás 2 nap múlvaIngyenes szállítás
Modern stílusú, kárpitozott, fém

Fa, tölgyfa, sonoma tölgyfa
Raktáron
81×44×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, fém

Modern stílusú, kárpitozott, fém

86×45×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
140×200 cm, nyári, szettek
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
20×180×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
40×60 cm, klasszikus, négyzet alakú
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
38×38×38 cm
Raktáron