







Méretek 78×49×55 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 21 699 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Bársonyszövet: Mustársárga Fém: Arany Méretek Szélesség: 49 cm Mélység: 55 cm Magasság: 78 cm Ülőmagasság: 48 cm Ülőfelület szélessége: 45 cm Ülésmélység: 41 cm Teherbírás: 110 kg Súly: 4,55 kg Kialakítás Dizájn kárpitozott szék Finom bársonyhuzat dekoratív steppelésekkel Stabil fém lábazat Szétszerelt állapotban szállítjuk INCA Az INCA kollekció ötvözi az elegáns designt, a kényelmet és a modern belső tér univerzális használatát. Jellemzői a lekerekített formák, finom steppelés és könnyű szerkezet, amely harmonikus egységet alkot, könnyen kiegészítve az étkezőt, dolgozószobát vagy nappalit. E kollekció bútorai úgy lettek megtervezve, hogy hangsúlyozzák a mindennapi kényelmet, az egyszerű kombinálhatóságot és az időtálló megjelenést , ezáltal természetesen illeszkednek a különböző lakberendezési stílusokhoz. Az INCA kollekció ideális választás azoknak, akik praktikusságot és elegáns részleteket keresnek a mindennapi használathoz.
| Szélesség: | 49 cm |
|---|---|
| Mélység: | 55 cm |
| Magasság: | 78 cm |
| Stílus | Modern |
|---|---|
| Ülőrész anyaga | Szövet |
| Anyag | Fa, Fém |
| Szín | Sárga |
| Kárpitozott | Igen |
| Termék színe | Arany, Mustár |
| Huzat | Kárpitozott |
| Láb típusa | Négy láb |
| Huzat anyaga | Bársonyszövet |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Kialakítás | Klasszikus |
| Forgatható | Nem |
| Lábak anyaga | Fém |
| Ülésmagasság | 48 cm |
| Teherbírás | 110 kg |
| Minta | Egyszínű |
| Háttámla kialakítása | Teljes háttámla |
| Ülésmélység | 41 cm |
| Ülésszélesség | 45 cm |
| Súly | 4,55 kg |

78×49×55 cm, fa, modern stílusú

85×59×57 cm, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 4 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
86×44 cm, fa, modern stílusú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kartámasszal, modern stílusú
Raktáron
91×45 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
88×55 cm, fa, kárpitozott
Kiszállítás 1 hét múlva
Fa, tölgyfa, sonoma tölgyfa
Raktáron
Fa, kárpitozott, diófa
Raktáron
Kartámasszal, kárpitozott, fém
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
88×49×60 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
88×49×60 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
78×49×55 cm, fa, modern stílusú

90×43×51 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
90×43×51 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
87×44×50 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Modern stílusú, fém
Elérhető 2 webáruházban
Ingyenes szállítás
91×45×39 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
91×45×39 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
87×44×50 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 10 webáruházban
Raktáron
Fa, tölgyfa, sonoma tölgyfa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
101×54×43 cm, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
87×54×60 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
87×54×60 cm, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
93×43×53 cm, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, fém
Elérhető 12 webáruházban
Raktáron
85×57×47 cm, kárpitozott, fém

Fa, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
88×49×60 cm, fa, modern stílusú

88×49×60 cm, fa, modern stílusú
Kiszállítás 1 hét múlva
82×48 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
82×48 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Fa, tölgyfa, sonoma tölgyfa
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
140×200 cm, nyári, szettek
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
20×180×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
40×60 cm, klasszikus, négyzet alakú
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Mikroplüss, egyszínű
Raktáron