









Méretek 78×49×55 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 21 699 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Bársony szövet: Fekete Fém: Arany Méretek Szélesség: 49 cm Mélység: 55 cm Magasság: 78 cm Ülőmagasság: 48 cm Ülőlap szélessége: 45 cm Ülőmélység: 41 cm Teherbírás: 110 kg Súly: 4,55 kg Kialakítás Design kárpitozott szék Finom bársony huzat díszvarrással Stabil fém lábazat Szétszerelt állapotban szállítjuk INCA Az INCA kollekció az elegáns dizájnt, kényelmet és univerzális felhasználhatóságot egyesíti a modern enteriőrben. A jellegzetes lekerekített formák, finom varrás és könnyed konstrukció harmonikus egészet alkotnak, amely könnyen kiegészíti az étkezőt, dolgozószobát vagy nappalit. Ennek a kollekciónak a bútorai a mindennapi kényelemre, az egyszerű kombinálhatóságra és az időtálló megjelenésre helyezik a hangsúlyt, így természetesen beilleszkednek a lakberendezési stílusok különböző formáiba. Az INCA kollekció ideális választás azok számára, akik a praktikumot és az elegáns részleteket keresik a mindennapi használat során.
| Szélesség: | 49 cm |
|---|---|
| Mélység: | 55 cm |
| Magasság: | 78 cm |
| Stílus | Modern |
|---|---|
| Ülőrész anyaga | Szövet |
| Anyag | Fa, Fém |
| Szín | Fekete |
| Kárpitozott | Igen |
| Termék színe | Fekete, Arany |
| Huzat | Kárpitozott |
| Láb típusa | Négy láb |
| Huzat anyaga | Bársonyszövet |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Kialakítás | Klasszikus |
| Forgatható | Nem |
| Lábak anyaga | Fém |
| Ülésmagasság | 48 cm |
| Teherbírás | 110 kg |
| Minta | Egyszínű |
| Háttámla kialakítása | Teljes háttámla |
| Ülésmélység | 41 cm |
| Ülésszélesség | 45 cm |
| Súly | 4,55 kg |

Fém
Raktáron
86×47×42 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
101×54×43 cm, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
83×56×60 cm, fa, kartámasszal
Raktáron
83×56×60 cm, fa, kartámasszal
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, kárpitozott, tölgyfa
Raktáron
86×45×55 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
86×45×55 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
82×48×55 cm, kárpitozott, műanyag
Raktáron
82×48×55 cm, kárpitozott, műanyag
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
90×43×51 cm, kárpitozott, fém
Raktáron
Kartámasszal, kárpitozott, fém
Elérhető 4 webáruházban
Ingyenes szállítás
86×45×54 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
Kartámasszal, kárpitozott, fém
Raktáron
76×46×42 cm, fa, kartámasszal
Raktáron
47×46 cm, fa, kartámasszal
Raktáron
86×45×54 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
80×46×54 cm, fa, skandináv stílusú
Raktáron
80×46×54 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 6 webáruházban
Raktáron
Fa, tölgyfa, sonoma tölgyfa
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
90×43×51 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
90×43×51 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Kartámasszal, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
Kartámasszal, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 3 webáruházban
Ingyenes szállítás
82×48×55 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
51×57 cm, kárpitozott, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

82×48×55 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
87×44×50 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 7 webáruházban
Raktáron
87×44×50 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Kartámasszal, kárpitozott, fém
Elérhető 3 webáruházban
Ingyenes szállítás
Fa, kartámasszal, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
140×200 cm, nyári, szettek
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
20×180×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
40×60 cm, klasszikus, négyzet alakú
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mikroplüss, egyszínű
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron