




Méretek 98×100×207 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag 100% Poliészter Bársonyszövet: Kronos 13 - türkiz Gramázs: 270 g/m2 Forgácslap Méretek Szélesség: 100 cm Hosszúság: 207 cm A fejvég magassága: 98 cm Az ágyvég vastagsága: 7 cm Ágy magassága: 45 cm Ágy magassága topperrel: 49 cm Lábak magassága: 2 cm Matrac mérete: 100 x 200 cm Teherbírás: 120 kg Az ágy súlya: 106 kg Kialakítás Tárolóhelyet tartalmaz Az ágy része egy Bonell rugós matrac A matrac felső része T30 poliuretán habból készült Matrac keménysége: H3 (közepesen kemény) A topper nem része az ágynak Szétszerelt állapotban szállítjuk Boxspring ágyak A boxspring ágyak egyre népszerűbbek a háztartásokban és a luxus szállodákban, kivételes kialakításuk és első osztályú kényelmük miatt. Ez a típusú ágy egy alsó rugós alappal (boxspring) és egy fő matraccal rendelkezik, melyekhez külön is vásárolható topper. Az alap rugós rendszere optimálisan osztja el a súlyt, növelve a matrac élettartamát. A fő matrac jellemzően tasakos vagy bonell rugókból áll, mely szilárd, de kényelmes testtámaszt nyújt. A még nagyobb kényelem és alváshigiénia érdekében megvásárolható a topper is, amely puha felületet biztosít. E kombináció révén a boxspring ágyak rendkívüli kényelmet, magas tartósságot és elegáns megjelenést kínálnak, amely bármely hálószobát feldob. Ha olyan ágyat keres, amely ötvözi a csúcsminőségű designt, a kiváló kényelmet és a hosszú távú tartósságot, a boxspring az ideális választás.
| Szélesség: | 100 cm |
|---|---|
| Mélység: | 207 cm |
| Magasság: | 98 cm |
| Anyag | Kárpitozott, Laminált |
|---|---|
| Tárolóhellyel | Igen |
| Lábakkal | Igen |
| Szett | Matraccal, Matraccal és ágyráccsal |
| Ágytípus | Boxspring |
| Fejtámlával | Igen |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Szín | Kék |
| Tárolóhely | Tárolóval |
| Lábak | Lábakkal |
| Hossz | 207 cm |
| Huzat anyaga | Poliészter, Velúr szövet |
| Nyithatóság | Nem nyitható |
| Méret | 100 x 200 cm |
| Minta | Egyszínű |
| Lábmagasság | 2 cm |
| Fejrész | Fejrésszel |
| Típus | Egyszemélyes ágy |
| Alak | Boxspring |
| Matrac keménysége | Střední H3 |
| Súly | 106 kg |

90×200 cm, kárpitozott, tölgyfa
Raktáron
90×200 cm, kárpitozott, tárolóhellyel
Raktáron
120×205 cm, kárpitozott, tárolóhellyel
Raktáron
80×200 cm, kárpitozott, matraccal és ágyráccsal
Raktáron
90×200 cm, kárpitozott, tárolóhellyel
Raktáron
90×200 cm, matraccal, modern stílusú
Raktáron
90×206 cm, fa, lábakkal
Raktáron
90×200 cm, kárpitozott, diófa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
90×200 cm, kárpitozott, égerfa
Raktáron
90×206 cm, fa, tárolóhellyel
Raktáron
92×120×200 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
90×200 cm, kárpitozott, matraccal és ágyráccsal
Raktáron
90×200 cm, modern stílusú, fa
Raktáron
120×205 cm, kárpitozott, tárolóhellyel
Raktáron
90×200 cm, modern stílusú, fa
Raktáron
90×200 cm, kárpitozott, tárolóhellyel

90×200 cm, kárpitozott, matraccal és ágyráccsal
Raktáron
90×200 cm, kárpitozott, égerfa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
90×200 cm, kárpitozott, matraccal és ágyráccsal
Raktáron
90×200 cm, kárpitozott, tölgyfa
Raktáron
90×200 cm, kárpitozott, tölgyfa
Raktáron
90×200 cm, kárpitozott, matraccal és ágyráccsal
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
90×200 cm, kárpitozott, égerfa
Raktáron
90×200 cm, kárpitozott, égerfa

90×200 cm, modern stílusú, matraccal és ágyráccsal
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
90×200 cm, matraccal, modern stílusú
Raktáron
90×200 cm, kárpitozott, égerfa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
90×200 cm, kárpitozott, tárolóhellyel

90×206 cm, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Álló
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
Fém, skandináv stílusú, beltéri
Raktáron
Üveg, - készletek, beltéri
Raktáron
Üveg, skandináv stílusú, retró
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Fa, fém, skandináv stílusú
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
23×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron