






Méretek 98×180×200 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag 100% Poliészter Velúr textília: Cosmic 10 - bézs Grammsúly: 390 g/m2 Forgácslap Méretek Szélesség: 180 cm Hosszúság: 207 cm Fejtámla magassága: 98 cm Fejtábla vastagsága: 7 cm Ágy magassága: 45 cm Ágy magassága topperrel: 49 cm Lábak magassága: 2 cm Matrac mérete: 90 x 200 cm Teherbírás: 120 kg/személy Ágy súlya: 141 kg Kialakítás Tartalmaz tárolóhelyet Az ágy része a Bonell rugós matrac A matrac felső része T30 jelű poliuretán habból készült A matrac keménysége: H3 (közepesen kemény) A topper nem része az ágynak Szétszerelt állapotban szállítjuk Boxspring ágyak A boxspring ágyak egyre népszerűbb választásnak számítanak a háztartásokban és a luxushotelekben is, köszönhetően kivételes kialakításuknak és első osztályú kényelmüknek. Ez a típusú ágy a alsó rugós alapból (boxspring) és a fő matracból áll, amelyhez külön topper is vásárolható. Az alap rugós rendszert tartalmaz, amely optimálisan osztja el a súlyt, így meghosszabbítja a matrac élettartamát. A fő matrac általában tasakrugós vagy bonell rugókat használ a szilárd, de kényelmes testtartás érdekében. A még magasabb kényelem és alvási higiénia érdekében vásárolható topper, amely puha felületet biztosít. E kombináció révén a boxspring ágyak kivételes kényelmükről, magas tartósságukról és elegáns megjelenésükről ismertek, amely bármely hálószobát felemel. Ha ágyat keres, amely ötvözi a csúcskategóriás dizájnt, maximális kényelmet és hosszú távú tartósságot, a boxspring a megfelelő választás.
| Szélesség: | 180 cm |
|---|---|
| Mélység: | 200 cm |
| Magasság: | 98 cm |
| Anyag | Kárpitozott, Laminált |
|---|---|
| Lábakkal | Igen |
| Szett | Matraccal és ágyráccsal |
| Ágytípus | Boxspring |
| Fejtámlával | Igen |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Matrac | Bonell rugós matrac |
| Matrac keménysége | Közepes |
| Tárolóhely | Tárolóval |
| Lábak | Lábakkal |
| Méret | 180 x 200 cm |
| Hossz | 207 cm |
| Huzat anyaga | Poliészter |
| Nyithatóság | Nem nyitható |
| Minta | Egyszínű |
| Lábmagasság | 2 cm |
| Fejrész | Fejrésszel |
| Típus | Kétszemélyes ágy |
| Alak | Boxspring |

98×160×200 cm, matraccal, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban

98×140×200 cm, kárpitozott, boxspring
Kiszállítás 2 hét múlva
98×160×200 cm, kárpitozott, boxspring
Kiszállítás 2 hét múlva
98×100×200 cm, kárpitozott, boxspring
Kiszállítás 2 hét múlva
98×160×200 cm, kárpitozott, boxspring
Raktáron
98×100×200 cm, kárpitozott, boxspring
Kiszállítás 2 hét múlva
98×100×200 cm, matraccal, kárpitozott
Elérhető 3 webáruházban

Kárpitozott, modern stílusú, lábakkal
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
140×200 cm, fa, éjjeliszekrénnyel
Raktáron
140×200 cm, matraccal, fa
Raktáron
Fém, tárolóhellyel, lábakkal
Raktáron
140×200 cm, fa, éjjeliszekrénnyel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
140×200 cm, matraccal, fa
Raktáron
140×200 cm, kárpitozott, éjjeliszekrénnyel
Raktáron
160×200 cm, kárpitozott, boxspring
RaktáronIngyenes szállítás
140×200 cm, fa, éjjeliszekrénnyel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
140×200 cm, matraccal, fa
Raktáron
140×200 cm, fa, éjjeliszekrénnyel
Raktáron
140×200 cm, fa, éjjeliszekrénnyel
Raktáron
160×200 cm, fa, éjjeliszekrénnyel
Raktáron
98×140×200 cm, kárpitozott, boxspring
Raktáron
140×204 cm, kárpitozott, modern stílusú

142×206 cm, fém, matraccal és ágyráccsal
Kiszállítás 1 hét múlva
140×200 cm, matraccal, fa
Raktáron
140×200 cm, matraccal, fa
Raktáron
140×200 cm, fa, éjjeliszekrénnyel
Raktáron
140×200 cm, matraccal, fa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
98×160×200 cm, matraccal, kárpitozott
Kiszállítás 2 hét múlva
98×180×200 cm, kárpitozott, boxspring

140×200 cm, kárpitozott, fa
Raktáron
98×140×200 cm, matraccal, kárpitozott
Kiszállítás 2 hét múlva
160×200 cm, kárpitozott
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
Raktáron
46×39×25 cm, fa, modern stílusú
Raktáron
Anatómiai, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
60×75×73 cm, kihajtható, szövet
Kiszállítás 2 hét múlva
25×120×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
Kerek, modern stílusú, tölgyfa
Raktáron
25×90×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron
25×140×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
113×60×20 cm, fa, beltéri
Raktáron
19×120×200 cm, hab, kétoldalas
Kiszállítás 2 hét múlva
24×120×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva
20×80×200 cm, hab, kemény
Raktáron
25×90×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
21×160×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
21×180×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
19×90×200 cm, hab, kétoldalas
Kiszállítás 2 hét múlva
19×120×200 cm, hab, kétoldalas
Kiszállítás 2 hét múlva