






Méretek 98×160×200 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag 100% Poliészter Velúr szövet: Cosmic 10 - bézs Gramázs: 390 g/m2 Forgácslap Méretek Szélesség: 160 cm Hosszúság: 207 cm Fejvégi magasság: 98 cm Fejvég vastagsága: 7 cm Ágy magassága: 45 cm Ágy magassága topperrel: 49 cm Lábak magassága: 2 cm Matrac mérete: 80 x 200 cm Teherbírás: 120 kg/személy Ágy súlya: 129 kg Kialakítás Tárolóhellyel együtt Az ágy része a Bonell rugós matrac A matrac felső része poliuretán habból készült T30 jelzéssel A matrac keménysége: H3 (közepesen kemény) A topper nem része az ágynak Szétszerelt állapotban szállítjuk Boxspring ágyak A boxspring ágyak egyre népszerűbb választást jelentenek az otthonok és a luxusszállodák számára kiváló szerkezetük és első osztályú kényelmük miatt. Ez a típusú ágy alsó rugózott alapból (boxspring) és fő matracból áll, amelyekhez külön is megvásárolható felső topper. Az alap rugórendszert tartalmaz, ami optimálisan osztja el a súlyt, ezáltal meghosszabbítva a matrac élettartamát. A fő matrac általában tasakrugókat vagy bonell rugókat használ a szilárd, de kényelmes testtámasz érdekében. A topper megvásárlásával még magasabb kényelmet és alvás közbeni higiéniai szintet lehet elérni, biztosítva a puha felületet. E kombináció miatt a boxspring ágyak kivételes kényelemmel, magas ellenállósággal és elegáns megjelenéssel rendelkeznek, amelyek felpezsdítik minden hálószobát. Ha olyan ágyat keres, ami a kiváló dizájnt, maximális kényelmet és hosszú élettartamot ötvözi, a boxspring a helyes választás.
| Szélesség: | 160 cm |
|---|---|
| Mélység: | 200 cm |
| Magasság: | 98 cm |
| Anyag | Kárpitozott, Laminált |
|---|---|
| Tárolóhellyel | Igen |
| Lábakkal | Igen |
| Szett | Matraccal és ágyráccsal |
| Ágytípus | Boxspring |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Matrac | Bonell rugós matrac |
| Matrac keménysége | Közepes |
| Tárolóhely | Tárolóval |
| Lábak | Lábakkal |
| Méret | 160 x 200 cm |
| Hossz | 207 cm |
| Huzat anyaga | Poliészter |
| Nyithatóság | Nem nyitható |
| Minta | Egyszínű |
| Lábmagasság | 2 cm |
| Fejrész | Fejrésszel |
| Típus | Kétszemélyes ágy |
| Alak | Boxspring |

98×160×200 cm, matraccal, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban

98×140×200 cm, kárpitozott, boxspring
Kiszállítás 2 hét múlva
98×160×200 cm, kárpitozott, boxspring
Kiszállítás 2 hét múlva
98×100×200 cm, kárpitozott, boxspring
Kiszállítás 2 hét múlva
98×160×200 cm, kárpitozott, boxspring
Raktáron
98×100×200 cm, matraccal, kárpitozott
Elérhető 3 webáruházban

98×100×200 cm, kárpitozott, boxspring
Kiszállítás 2 hét múlva
Kárpitozott, modern stílusú, lábakkal
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
140×200 cm, fa, éjjeliszekrénnyel
Raktáron
140×200 cm, matraccal, fa
Raktáron
Fém, tárolóhellyel, lábakkal
Raktáron
140×200 cm, fa, éjjeliszekrénnyel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
140×200 cm, matraccal, fa
Raktáron
140×200 cm, kárpitozott, éjjeliszekrénnyel
Raktáron
160×200 cm, kárpitozott, boxspring
RaktáronIngyenes szállítás
140×200 cm, fa, éjjeliszekrénnyel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
140×200 cm, matraccal, fa
Raktáron
140×200 cm, fa, éjjeliszekrénnyel
Raktáron
140×200 cm, fa, éjjeliszekrénnyel
Raktáron
160×200 cm, fa, éjjeliszekrénnyel
Raktáron
98×140×200 cm, kárpitozott, boxspring
Raktáron
140×204 cm, kárpitozott, modern stílusú

142×206 cm, fém, matraccal és ágyráccsal
Kiszállítás 1 hét múlva
140×200 cm, matraccal, fa
Raktáron
140×200 cm, matraccal, fa
Raktáron
140×200 cm, fa, éjjeliszekrénnyel
Raktáron
140×200 cm, matraccal, fa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
98×160×200 cm, matraccal, kárpitozott
Kiszállítás 2 hét múlva
80×200 cm, matraccal, kárpitozott
Raktáron
98×180×200 cm, kárpitozott, boxspring

140×200 cm, kárpitozott, fa
Raktáron
98×140×200 cm, matraccal, kárpitozott
Kiszállítás 2 hét múlva
Álló
Raktáron
46×39×25 cm, fa, modern stílusú
Raktáron
Anatómiai, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
60×75×73 cm, kihajtható, szövet
Kiszállítás 2 hét múlva
25×140×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron
25×120×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
19×120×200 cm, hab, kétoldalas
Kiszállítás 2 hét múlva
25×90×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron
19×90×200 cm, hab, kétoldalas
Kiszállítás 2 hét múlva
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
24×120×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva
25×90×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
18×80×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
20×80×200 cm, hab, kemény
Raktáron
21×180×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
18×180×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva