





Méretek 98×90×200 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag 100% Poliészter Bársony anyag: Kronos 15 - szürke Gramázs: 270 g/m2 Forgácslap Méretek Szélesség: 90 cm Hosszúság: 207 cm Fejtámla magassága: 98 cm Az ágy végének vastagsága: 7 cm A fekvőfelület magassága: 45 cm A fekvőfelület magassága topperrel: 49 cm Lábak magassága: 2 cm Matrac mérete: 90 x 200 cm Teherbírás: 120 kg Az ágy súlya: 100 kg Kialakítás A tárolóhelyet is tartalmazza Az ágy része egy Bonell rugós matrac A matrac felső része T30-as poliuretán habból készül A matrac keménysége: H3 (közepesen kemény) A topper nem része az ágynak Szétszerelt állapotban szállítjuk Boxspring ágyak A boxspring ágyak egyre népszerűbb választást jelentenek mind otthonok, mind luxushotelek számára, köszönhetően kivételes kialakításuknak és első osztályú kényelmüknek. Az ilyen típusú ágy alsó rugós alapból (boxspring) és fő matracból áll, amelyekhez külön is vásárolható topper. Az alap tartalmaz egy rugós rendszert, amely optimálisan elosztja a súlyt, ezáltal növeli a matrac élettartamát. A fő matrac általában tasakos vagy bonell rugókat használ, amelyek szilárd, de kényelmes támogatást nyújtanak a testnek. A még magasabb kényelem és alvás higiénia érdekében külön megvásárolható topper biztosítja a puha felületet. Ez a kombináció teszi a boxspring ágyakat kivételesen kényelmessé, nagy teherbírásúvá és elegáns megjelenésűvé, amely minden hálószobát magasabb szintre emel. Ha olyan ágyat keres, amely ötvözi a csúcskategóriás dizájnt, a maximális kényelmet és a tartós ellenállóságot, a boxspring a megfelelő választás.
| Szélesség: | 90 cm |
|---|---|
| Mélység: | 200 cm |
| Magasság: | 98 cm |
| Anyag | Kárpitozott, Laminált |
|---|---|
| Lábakkal | Igen |
| Szett | Matraccal és ágyráccsal |
| Ágytípus | Boxspring |
| Fejtámlával | Igen |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Matrac | Bonell rugós matrac |
| Matrac keménysége | Közepes |
| Tárolóhely | Tárolóval |
| Lábak | Lábakkal |
| Méret | 90 x 200 cm |
| Hossz | 207 cm |
| Huzat anyaga | Poliészter, Velúr szövet |
| Nyithatóság | Nem nyitható |
| Minta | Egyszínű |
| Lábmagasság | 2 cm |
| Fejrész | Fejrésszel |
| Típus | Egyszemélyes ágy |
| Alak | Boxspring |

98×100×200 cm, kárpitozott, matraccal és ágyráccsal
Kiszállítás 2 hét múlva
98×90×200 cm, matraccal, kárpitozott
Raktáron
98×100×200 cm, kárpitozott, matraccal és ágyráccsal
Kiszállítás 2 hét múlva
98×100×200 cm, kárpitozott, matraccal és ágyráccsal
Kiszállítás 2 hét múlva
90×200 cm, kárpitozott, diófa
Raktáron
120×205 cm, kárpitozott, diófa
Raktáron
98×100×200 cm, kárpitozott, matraccal és ágyráccsal
Kiszállítás 2 hét múlva
90×200 cm, kárpitozott, diófa
Raktáron
80×200 cm, kárpitozott, matraccal és ágyráccsal
Raktáron
90×200 cm, kárpitozott, diófa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
90×200 cm, kárpitozott, matraccal és ágyráccsal
Raktáron
120×205 cm, kárpitozott, matraccal és ágyráccsal
Raktáron
90×200 cm, kárpitozott, tölgyfa
Raktáron
120×206 cm, matraccal, kárpitozott
Raktáron
98×80×200 cm, lábakkal, laminált
Raktáron
90×206 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
90×204 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
80×200 cm, modern stílusú, tölgyfa
Raktáron
98×100×200 cm, lábakkal, laminált
Kiszállítás 2 hét múlva
90×200 cm, kárpitozott, tölgyfa
Raktáron
120×207 cm, kárpitozott, tölgyfa
Raktáron
98×80×200 cm, lábakkal, laminált
Raktáron
41-80×95×206 cm, modern stílusú, tölgyfa
Raktáron
Matraccal és ágyráccsal, rusztikus, tárolóhellyel
Raktáron
90×200 cm, kárpitozott, diófa
Raktáron
65×88×206 cm, tölgyfa, fa
Raktáron
80×200 cm, kárpitozott, matraccal és ágyráccsal
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
65×88×206 cm, tölgyfa, fa
Raktáron
65×80×206 cm, tölgyfa, fa

65×88×206 cm, tölgyfa, fa
Kiszállítás 4 hét múlva
90×200 cm, matraccal, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
120×205 cm, kárpitozott, tölgyfa
Raktáron
Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
Álló
Kiszállítás 1 hét múlva
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
21×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
8×80×160 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron