


Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag 100% nedvszívó mikroszál Grammsúly: 250 gsm Méret 150 × 210 cm (tűrés ± 3 %) Kialakítás és karbantartás Puha anyag magas nedvszívó képességgel, amely gyorsan szárad Jellegzetes trópusi naplemente nyomtatás Elegáns és időtlen motívum Extra nagy méret a maximális kényelemért a strandon, nyugágyon és vízparti pihenéshez Homokálló Ideális utazáshoz Ajánlott mosási hőmérséklet legfeljebb 40 °C Nem fehéríthető, vegyileg nem tisztítható
| Szélesség: | 150 cm |
|---|
| Gyorsan száradó | Igen |
|---|---|
| Anyag | Mikroplüss |
| Készlet | Darabonként |
| Minta | Egyszínű, Természet |
| Szín | Piros |
| Anyaga | 100% mikroszál |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 40 °C |
| Termék színe | Színes |
| Típus | Törölközők |
| Kialakítás | Sokszínű |
| Gyors száradás | Gyors száradás |
| Súly | 0,45 kg |
| Méret | 150 x 210 cm |

Gyorsan száradó, darabonként, egyszínű
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként
Raktáron
70×140 cm, pamut, darabonként
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
70×140 cm, pamut, darabonként
Raktáron
50×100 cm, pamut, darabonként
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
50×100 cm, pamut, darabonként
Raktáron
Szett, pamut, egyszínű
Kiszállítás 5 nap múlva
70×140 cm, pamut, darabonként
Raktáron
70×140 cm, pamut, darabonként
Raktáron
50×100 cm, pamut, darabonként
Raktáron
50×100 cm, pamut, darabonként
Raktáron
70×140 cm, pamut, darabonként
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
70×140 cm, pamut, darabonként
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Szett, pamut, egyszínű
Kiszállítás 5 nap múlva
70×140 cm, pamut, darabonként
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Szett, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
70×140 cm, pamut, darabonként
Raktáron
70×140 cm, pamut, darabonként
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként
Raktáron
76×160 cm, pamut, darabonként

Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
50×100 cm, pamut, darabonként
Raktáron
50×100 cm, pamut, darabonként
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
30×50 cm, bambusz, pamut
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
140×200 cm, nyári, szettek
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
18×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron