





Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag 100% pamut Súly: 400 g/m2 Szín Bézs Méret 70 x 140 cm Kialakítás Szegély nélkül Akasztó füllel, amely etikettként is használható Oeko-Tex Standard 100 tanúsítvány Max. 60 °C-on mosható Szárítás alacsony hőmérsékleten szárítógépben Közepes hőmérsékleten vasalható Nem fehéríthető, vegyileg nem tisztítható Ne mossa zipzáros és fém kampós ruhákkal A tartós puhaság, lágyság és nedvszívóképesség érdekében nem ajánlott öblítő használata
| Szélesség: | 70 cm |
|---|---|
| Mélység: | 140 cm |
| Anyag | Pamut |
|---|---|
| Készlet | Darabonként |
| Minta | Egyszínű |
| Termék színe | Bézs |
| Anyaga | 100% pamut |
| Méret | 70 x 140 cm |
| Grammsúly | 400 g/m2 |
| Szárítógépben szárítható | Igen |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 60 °C |
| Akasztófül | Igen |
| Súly | 0,2 kg |
Felhasználói értékelések
Kiszállítás 4 nap alatt
Vékony az anyag és durván engedi magából a festéket
Vásárolva itt: Elerheto Otthon
Puha, pamutos tapintású.
Szép színek.
Vásárolva itt: Elerheto Otthon

70×140 cm, pamut, darabonként
Raktáron
50×100 cm, pamut, darabonként
Raktáron
50×100 cm, pamut, darabonként
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
70×140 cm, pamut, darabonként
Raktáron
70×140 cm, pamut, darabonként
Raktáron
50×100 cm, pamut, darabonként
Raktáron
50×100 cm, pamut, darabonként
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként
Raktáron
70×140 cm, pamut, darabonként
Raktáron
70×140 cm, pamut, darabonként
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
30×50 cm, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
70×140 cm, pamut, darabonként
Raktáron
Gyorsan száradó, darabonként, egyszínű
Kiszállítás 2 nap múlva
70×140 cm, pamut, darabonként
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
15×24 cm, frottír, pamut
Raktáron
25×65 cm, gyorsan száradó, darabonként
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
70×140 cm, pamut, darabonként
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
20×180×200 cm, hab, rugós
Raktáron
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron

Álló
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron