




Méretek 50×180×30 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag MDF Szín Fehér enyhe fényességgel Méretek Szélesség: 180 cm Mélység: 30 cm Teljes magasság: 50 cm Szekrény magassága alap nélkül: 40 cm Alap magassága: 10 cm Alap szélessége: 160 cm Bruttó súly: 30 kg Kialakítás 3 fiók Szétszerelt állapotban szállítjuk
| Szélesség: | 180 cm |
|---|---|
| Mélység: | 30 cm |
| Magasság: | 50 cm |
| Típus | Álló |
|---|---|
| Stílus | Modern |
| Szín | Fehér |
| Anyag | Fa, Laminált |
| Felület | Magasfényű, Matt |
| Termék színe | Fehér |
| Anyaga | MDF |
| Tárolóhely | Szekrényes |
| Zárás | Ajtós |
| Tv tartó | Nem |
| Forma | Keskeny |
| Súly | 30 kg |
| A rögzítés típusa | Bez nožiček |

Modern stílusú, álló, magasfényű
Raktáron
Modern stílusú, álló, magasfényű
Raktáron
Modern stílusú, álló, matt
Raktáron
Modern stílusú, álló, magasfényű
Raktáron
Modern stílusú, álló, matt
Raktáron
Álló, tölgyfa, matt
Raktáron
Álló, tölgyfa, matt
Raktáron
Álló, tölgyfa, matt
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, magasfényű, laminált
Raktáron
Modern stílusú, álló, matt
Raktáron
Modern stílusú, álló, matt
Raktáron
50×40 cm, álló, matt
Elérhető 4 webáruházban

50×40 cm, modern stílusú, álló
Kiszállítás 1 hét múlva
36×200×37 cm, fali, matt
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, álló, matt
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
41×200×37 cm, álló, matt
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, álló, matt
Raktáron
Modern stílusú, álló, tölgyfa
RaktáronIngyenes szállítás
53×153×39 cm, álló, tölgyfa
Raktáron
50×182×43 cm, modern stílusú, álló

Modern stílusú, álló, matt
Raktáron
Modern stílusú, álló, tölgyfa
Raktáron
Modern stílusú, álló, matt
Raktáron
Álló, matt
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, tölgyfa, matt
Raktáron
45×90×50 cm, modern stílusú, álló

Álló, matt
Raktáron
Modern stílusú, álló, tölgyfa
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, álló, matt
Raktáron
Modern stílusú, álló, fenyő
Raktáron
Modern stílusú, álló, magasfényű
Raktáron
Modern stílusú, álló, fa
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
140×200 cm, nyári, szettek
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
18×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron