


Méretek 45×90×50 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Modern formák klasszikus kivitelben - talán így lehetne a legegyszerűbben jellemezni ezt az asztalt. Az asztallap alatti ferde elem egyedi jelleget ad az asztalnak, míg a tágas polc elégséges helyet biztosít a legszükségesebb dolgok tárolására, így azok most mindig kéznél lesznek.
| Szélesség: | 90 cm |
|---|---|
| Mélység: | 50 cm |
| Magasság: | 45 cm |
| Típus | Álló |
|---|---|
| Stílus | Modern |
| Fa mintázat | Tölgyfa, Sonoma tölgyfa |
| Felület | Matt |
| Állapot | Új |
| Anyag | Forgácslap |
| Súly csomagolással együtt | 17 kg |
| További | A termék önálló összerelésre készült a mellékelt útmutató alapján |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Mazzoni |

Fali, tölgyfa, rusztikus
Raktáron
Modern stílusú, álló, magasfényű
Raktáron
Modern stílusú, álló, matt
Raktáron
Álló, tölgyfa, matt
Elérhető 5 webáruházban
Raktáron
Álló, tölgyfa, matt
Raktáron
Modern stílusú, álló, magasfényű
Raktáron
Álló, fa, matt
Raktáron
Modern stílusú, álló, matt
Raktáron
Modern stílusú, álló, matt
Raktáron
Modern stílusú, álló, matt
Raktáron
Álló, tölgyfa, matt
Raktáron
Modern stílusú, álló, matt
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
50×182×43 cm, modern stílusú, álló

Álló, tölgyfa, matt
Raktáron
Modern stílusú, álló, matt
Raktáron
Modern stílusú, álló, matt
Raktáron
Modern stílusú, álló, matt
Raktáron
44×150×28 cm, álló, fa
Raktáron
Álló, matt, laminált
Raktáron
53×153×39 cm, álló, tölgyfa
Raktáron
Modern stílusú, álló, matt
Raktáron
56×160×35 cm, modern stílusú, álló
Raktáron
Modern stílusú, matt, laminált
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
50×180×30 cm, modern stílusú, álló
Raktáron
Modern stílusú, álló, matt
Raktáron
Modern stílusú, álló, magasfényű
Raktáron
41×200×37 cm, álló, matt
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, matt, ipari stílusú
Raktáron
50×40 cm, modern stílusú, álló
Raktáron
50×40 cm, álló, matt
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Fali, matt
RaktáronIngyenes szállítás
44×135×35 cm, modern stílusú, álló
Raktáron
77×110 cm, bővíthető, kerek

Fali, fém, modern stílusú

127×36×32 cm, modern stílusú, matt

77×110 cm, bővíthető, kerek

127×36×32 cm, modern stílusú, matt

Modern stílusú, matt, tölgyfa

45×110×60 cm, modern stílusú, tölgyfa

Fali, fa, modern stílusú

Fali, fa, modern stílusú

Fali, fa, modern stílusú

Fali, fa, fém

Fali, modern stílusú

41×110×60 cm, fa, fém

77×110 cm, bővíthető, kerek

75×90 cm, bővíthető, modern stílusú

127×36×32 cm, modern stílusú, magasfényű

Fali, modern stílusú

Fali, fa, modern stílusú