









A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 5764 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Mikroszálas ágyneműhuzat Kiváló választás allergiásoknak, kisgyermekeknek vagy légúti problémákkal küzdőknek a mikroszálas ágynemű. A sűrűn szőtt poliészter textília jellemzője a puhaság, meleg érzet és formai állandóság. Kiemelkedik kellemes struktúrájával, lágyságával, és nem gyűrődik. Ha kedveli a könnyű karbantartást, a meleget és lágy simogatást, akkor a mikroszálas anyag önnek való. Anyag 100% mikroszál - poliészter Gramázs: 95 g/m2 Szín Világoskék (mentás) Szürke Jellemzők Ajánlott mosás: hetente, legalább 14 naponta egyszer Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 - 40 °C (a gyártó címkéje szerint) Az ágynemű nem szükséges vasalni Gyakorlati tanácsok Az első használat előtt alaposan mossa ki az ágyneműt Az ágyneműt külön mossa, mindig kifordítva és cipzárazott állapotban Használjon a anyaghoz és színhez megfelelő mosószert Mosás után válasszon kíméletes centrifugálást A csomag tartalma a választott változattól függően Ágynemű 140 x 200 cm: 1 db takaróhuzat 140 x 200 cm | 1 db párnahuzat 70 x 80 cm
| Anyag | Mikroszálas, 100% poliészter |
|---|---|
| Szín | Szürke |
| Rögzítés | Cipzáras |
| Motívumok | Állatok, Egyszínű |
| Típus | Egyszemélyes |
| Ágyneműhuzat mérete | 70 x 80 cm | 140 x 200 cm |
| Termék színe | Szürke, Mentol |
| Paplanhuzat mérete | 140 x 200 cm |
| Kell-e vasalni | Nem |
| Kétoldalas | Igen |
| Ágynemű mintája | Egyszínű |
| Ágynemű stílusa | Modern |
| Évszak | Egész éves |
| Párna mérete | 70 x 80 cm |
| Ágynemű mérete | 70 x 80 cm | 140 x 200 cm |
| Készletek | Paplan és párna |
| Grammsúly | 95 g/m2 |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 30 - 40 °C |
| Anyaga | Mikroszál - poliészter |
| Súly | 0,9 kg |

Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, francia
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron
Mikroszálas, mikroflanel, francia
Raktáron
140×200 cm, egyszemélyes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
140×200 cm, krepp, egyszemélyes
Raktáron
Mikroszálas, virágos, francia
Raktáron
Mikroszálas, mikroflanel, egyszemélyes
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
Pamut, cipzáras
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Krepp, cipzáras, virágos
Raktáron
140×200 cm, egyszemélyes
Raktáron
Mikroszálas, francia, pamut-poliészter
Raktáron
Pamut, mikroszálas, francia
Raktáron
200×220 cm, francia
RaktáronIngyenes szállítás
Pamut, egyszínű, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, francia, gombos
Raktáron
Pamut, krepp, cipzáras
Raktáron
Mikroszálas, francia, pamut-poliészter
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
140×200 cm, egyszemélyes
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, krepp, cipzáras
Raktáron
140×200 cm, egyszemélyes
Raktáron
140×200 cm, egyszemélyes
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
200×220 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron
17×57 cm, műanyag, tölgyfa
Raktáron

18×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron