




Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Pamut ágynemű A Pamut ágynemű 70% újrahasznosított pamutból és 30% BCI szűz pamutból készült. Az újrahasznosított pamut segít megőrizni a természeti erőforrásokat, és új életet ad a már használt textilanyagnak, míg a BCI szűz pamut a Fenntartható Pamut Kezdeményezés program keretén belül felelősségteljesebb termelésből származik. Ennek a kombinációnak köszönhetően a termék kellemes tapintású, légáteresztő, és egyben környezetbarátabb. Lehetséges hátránya, hogy gyűrődik és ezt követően vasalni szükséges. Anyag 70% újrahasznosított pamut | 30% BCI szűz pamut Szín Terrakotta / téglavörös Jellemzők Ajánlott mosás: hetente, legfeljebb 14 naponta egyszer Nemzetközi tanúsítási rendszer: OEKO-TEX Standard 100 A párnahuzat hotelzsebbel van ellátva A paplanhuzat holland hajtókás zárással van ellátva Ajánlott mosási hőmérséklet: 40 °C (a gyártó címkéje szerint) Szárítás szárítógépben: max. 60 °C Az ágyneműt vasalni szükséges Gyakorlati tanácsok Az ágyneműt az első használat előtt alaposan mossa ki Az ágyneműt külön mossa, mindig kifordítva Használjon a megfelelő anyaghoz és színhez illő mosószert Az ágynemű kimosása után válasszon kímélő centrifugálást Az ágyneműt kifordítva vasalja, így elkerülheti az anyag károsodását és a színek kifakulását A csomag tartalma az opciótól függően Ágynemű 200 x 220 cm: 1 db paplanhuzat 200 x 220 cm + 20 cm | 1 db párnahuzat 60 x 70 cm
| Típus | Klasszikus |
|---|---|
| Anyag | Pamut |
| Szín | Narancssárga |
| Ágyneműhuzat mérete | 2 db 60 x 70 cm | 200 x 220 cm |
| Termék színe | Rózsaszín, Narancssárga |
| Rögzítés | Bújtatós, Holland zár |
| Anyaga | 100% pamut |
| Paplanhuzat mérete | 200 x 220 cm |
| Ágynemű stílusa | Skandináv, Modern, Minimalista |
| Kell-e vasalni | Igen |
| Ágynemű mintája | Egyszínű, Felirattal |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 40 °C |
| Évszak | Egész éves |
| Ár | Olcsó 8 500 Ft-ig |
| Kétoldalas | Nem |
| Párna mérete | 60 x 70 cm |
| Készletek | Paplan és párna |
| Grammsúly | 119 g/m2 |
| Ágynemű mérete | 2 db 60 x 70 cm | 200 x 220 cm |

Pamut, klasszikus
Raktáron
Pamut, lányoknak, klasszikus
Raktáron
Pamut, fiúknak, klasszikus
Raktáron
Pamut, Jégvarázs témájú, klasszikus
Raktáron
Pamut, klasszikus, cipzáras
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, klasszikus, cipzáras
Raktáron
Pamut, lányoknak, klasszikus
Raktáron
Klasszikus
Raktáron
Pamut, fiúknak, klasszikus
Raktáron
Pamut, klasszikus
Raktáron
Pamut, klasszikus, cipzáras
Raktáron
Pamut, klasszikus
Raktáron
Klasszikus, cipzáras
Raktáron
Pamut, lányoknak, klasszikus
Raktáron
Pamut, klasszikus, cipzáras
Raktáron
Pamut, klasszikus, cipzáras
Raktáron
Pamut, klasszikus
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, lányoknak, klasszikus
Raktáron
Pamut, lányoknak, klasszikus
Raktáron
Pamut, lányoknak, klasszikus
Raktáron
Pamut, klasszikus, cipzáras
Raktáron
Pamut, lányoknak, klasszikus
Raktáron
Pamut, klasszikus
Raktáron
Pamut, klasszikus, állatos
Raktáron
Pamut, klasszikus
Raktáron
Pamut, lányoknak, klasszikus
Raktáron
Pamut, klasszikus
Raktáron
Pamut, lányoknak, klasszikus
Raktáron
Pamut, klasszikus
Raktáron
Pamut, klasszikus
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
20×180×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
38×38×38 cm
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Mikroplüss, egyszínű
Raktáron