



Méretek 29×29 cm, ⌀ 29 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Tengeri fű: természetes Pamut: fehér Méretek Hosszúság: 29 cm Szélesség: 29 cm Magasság: kb. 1 cm Súly: 0,1 kg Kialakítás Stílusos asztali alátét Természetes dekoráció Erős varrás biztosítja a hosszú élettartamot Csak kézi tisztítás ajánlott Természetes részlet az asztalodra Hozz a lakásodba egy darabka természetet, és teremts kellemes légkört minden étkezés alkalmával. A tengeri fűből készült alátét természetes és elegáns megjelenést biztosít, ami könnyen illeszthető különböző belsőépítészeti stílusokhoz – legyen az modern vagy rusztikus. Kiválóan alkalmas nemcsak a mindennapi használatra, hanem ünnepi alkalmakkor is, amikor különlegessé szeretnéd tenni az asztalodat. Praktikus és egyben dekoratív kialakítás védi az asztal felületét, és harmonikus megjelenést kölcsönöz az étkezéseknek. Csak egy apró részlet, és az egész tér új karaktert kap.
| Szélesség: | 29 cm |
|---|---|
| Mélység: | 29 cm |
| Átmérő: | 29 cm |
| Anyag | Textil |
|---|---|
| Forma | Kerek |
| Motívum | Egyszínű |
| Szín | Fehér |
| Termék színe | Fehér, Bézs |
| Anyaga | Tengerifű |
| Készletek | Darabos |
| Hosszúság | 29 cm |
| Súly | 0,1 kg |

Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Álló
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
18×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron

Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
20×180×200 cm, hab, rugós
Raktáron