





Méretek 70 cm, ⌀ 90 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 20 897 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Lap: Edzett üveg Fém: Fekete, porszórt Méretek +/- 0,5 cm Átmérő: 90 cm Magasság: 70 cm Üveg vastagsága: 4 mm Súly: 12,2 kg Kialakítás Kerti étkezőasztal Könnyen karbantartható edzett üveglap Szilárd fém szerkezet, porszórt bevonattal Szétszerelt állapotban szállítjuk Csomagolás: 94 x 94 x 8 cm, 13,7 kg A kert vagy a balkon könnyen válhat kedvenc pihenőhelyévé a mindennapokban. Csak alakítson ki egy kellemes környezetet, ahol élvezheti a reggeli kávét, az ebédet a friss levegőn vagy az esti beszélgetéseket barátokkal. Egy praktikus és tartós asztal alapvető minden szabadtéri területen, amely összekapcsolja a kényelmet a funkcionalitással. Élvezze a szabadtéri nyugalom pillanatait, és alakítsa át a kültéri területét, hogy örömmel térjen vissza oda.
| Magasság: | 70 cm |
|---|---|
| Átmérő: | 90 cm |
| Anyag | Fém |
|---|---|
| Forma | Kerek |
| Szín | Fekete |
| Termék színe | Fekete |
| Kültéri használatra alkalmas | Igen |
| Lábak anyaga | Fém |
| Lap anyaga | Üveg |
| Típus | Étkező |
| Kinyitható | Szilárd |
| Helyek száma | 4 személyes |
| Tábla alakja | Kerek |
| Súly | 13,7 kg |

Műanyag, összecsukható, bővíthető
Kiszállítás 1 nap múlva
68×70×40 cm, fém, téglalap alakú
Raktáron
75×65×130 cm, összecsukható, fa
Kiszállítás 1 nap múlva
Műanyag, összecsukható, bővíthető
Raktáron

Összecsukható, fa, bővíthető
Elérhető 7 webáruházban
Raktáron
Fa, akácfa, téglalap alakú
Raktáron
Fa, akácfa, kerek
Ingyenes szállítás
Műanyag, összecsukható, téglalap alakú
Raktáron
72×60×60 cm, fém, négyzet alakú
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
38×38×38 cm
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron

30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
85×285×146 cm, ágyneműtartós, ágyazható

Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron

Gumis, pamut
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
160×200 cm, fa, ágyráccsal

Flanel, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
4×120×23 cm, laminált, matt
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Matracvédő
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron