













A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 4404 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag 100% poliészter (mikroszál) Szín Sötétszürke Méret +/- 3% Szélesség: 140 cm Magasság: 250 cm A fém karika belső átmérője: 3,5 cm Részletek Részlegesen sötétítő függöny Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 °C Ne fehérítse Ne tisztítsa vegyileg Ne szárítsa szárítógépben Vasalás maximum 110 °C
| Felfüggesztés | Hullámos sínszalag |
|---|---|
| Termék színe | Szürke |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 30 °C |
| Méret | 140 x 250 cm |
| Anyaga | Poliészter |
| Felakasztási rendszer | Bújtatós |
| Elhelyezés | Beltéri |
| Minta | Egyszínű |
| Méteráru | Kész |
| Hosszúság | 201 - 300 cm |
| Fényáteresztő képesség | Részben sötétítő |
| A fémkarika átmérője | 4 cm |













Elérhető 2 webáruházban
Raktáron


Elérhető 2 webáruházban
Raktáron







Elérhető 2 webáruházban
Raktáron








Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
38×38×38 cm
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
200×220 cm, steppelt, mikroplüss
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron

Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron

Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
85×285×146 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Flanel, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron

4×120×23 cm, laminált, matt
Raktáron
Hipoallergén, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron
160×200 cm, fa, ágyráccsal
Raktáron