







A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Vélemények megtekintéseKapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A kiváló minőségű Dublin sötétítőfüggöny élénkíti ablakait, és értékelni fogja a védelmet a kívülről érkező kíváncsiskodó szemek elől és az árnyékolást. Az egyszerű, egyszínű dizájn a nyugtató sötétkék harmonikus hangulatot varázsol otthonába. A kiváló minőségű matt anyag megkönnyíti a karbantartást és nagyon kellemes tapintású. A sötétítő kialakítás 70-80%-os kellemes árnyékolással megakadályozza a napfény vagy zavaró éjszakai fény behatolását az utcáról, és tökéletes védelmet biztosít a kívülről érkező kíváncsiskodó szemek elől. Könnyen felakasztható 4,1 cm átmérőjű gyűrűkre.
| Szélesség: | 150 cm |
|---|
| Stílus | Skandináv |
|---|---|
| Szín | Kék |
| Minta | Egyszínű |
| Típus | Ajtófüggöny, Blackout |
| Anyag | Poliészter |
| A szettben található darabok száma | 1 db |
| Ajánlott mosás | 40 °C |
| Méret | 150 x 250 cm |
| Súly | 230 g/m2 |
| Szárítógép | Nem |
| Gyártó | 4Home |
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Felhasználói értékelések
A függönyt csak fel kellett akasztani, minden átalakítás nélkül.
nincs hátránya
Minden rendben
Minőségi, nagyon szép
A függöny csodálatos. Szebb, mint a fotón. Már az ablakon van. Valóban sötétít. A színe gyönyörű. Sem túl sötét, sem túl világos, éppen megfelelő. Nagyon elégedett vagyok.
Gyönyörű színek, ez már a harmadik

90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron