







A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Vélemények megtekintéseKapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Élevezze a kellemes pihenést kívülről érkező kíváncsiskodó szemek nélkül és a gyönyörűen díszített ablakokat a Cairo sötétítőfüggönnyel. Az egyszerű, egyszínű semleges bézs kellemes otthoni hangulatot kelt, és elősegíti a az otthon meleg varázsát. A minőségi anyag elegáns selyem felülettel megkönnyíti a karbantartást és nagyon kellemes tapintású. A sötétítő kialakítás 70-80%-os kellemes árnyékolással megakadályozza a napfény vagy zavaró éjszakai fény behatolását az utcáról, és tökéletes védelmet biztosít a kívülről érkező kíváncsiskodó szemek elől. Könnyen felakasztható 4,1 cm átmérőjű gyűrűkre.
| Szélesség: | 150 cm |
|---|
| Stílus | Modern |
|---|---|
| Szín | Bézs |
| Minta | Egyszínű |
| Típus | Blackout |
| Anyag | Poliészter |
| A szettben található darabok száma | 1 db |
| Ajánlott mosás | 40 °C |
| Méret | 150 x 250 cm |
| Méretek | 150 x 250 cm |
| Súly | 230 g/m2 |
| Szárítógép | Nem |
| Vasalás | Nem szabad vasalni |
| Gyártó | 4Home |
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Felhasználói értékelések
Ajánlom.
A függöny jó minőségű és kiválóan betölti a rendeltetését.
nincs
Nagyon szép és minőségi függönyök.
szuper árnyékolás
A valós szín sötétebb, mint a reklámozott képen
Elégedett vagyok vele, elég durva, betölti a célját.
A függönyök aranybézs színűek, egy kicsit fényesek, könnyűek, sötétítők, nem átlátszóak... Nekem tetszenek, és színben nagyon jól illenek a belső térhez.

90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron