





Méretek 48×75×40 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 7124 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Laminált: Krémszínű Fém: Krémszínű Méretek Szélesség: 75 cm Mélység: 45 cm Magasság: 48 cm Súly: 15 kg (bruttó) Kialakítás Dohányzó- vagy kis asztal Minimalista design Acélszerkezet biztosítja a stabilitást és tartósságot Szétszerelt állapotban szállítjuk Összeszerelési útmutató a csomag része Minden nappali szíve A nappali az a hely, ahol a kényelem, a stílus és a mindennapi élet találkozik. A dohányzóasztal fontos szerepet játszik – helyet biztosít a kávéscsészéknek, könyveknek és apró dekorációknak, amelyek kiegészítik az otthon hangulatát. Az egyszerű és időtálló kialakításnak köszönhetően könnyen kombinálható különböző lakberendezési stílusokkal, és segít kialakítani egy harmonikus és otthonos környezetet, ahol ön és vendégei is jól érezhetik magukat.
| Szélesség: | 75 cm |
|---|---|
| Mélység: | 40 cm |
| Magasság: | 48 cm |
| Anyag | Fém, Laminált |
|---|---|
| Alak | Téglalap |
| Felület | Matt |
| Tárolóhely | Tárolóhely nélkül |
| Lábak formája | Klasszikus |
| Nyithatóság | Nem nyitható |
| Súly | 15 kg |

110×65 cm, modern stílusú, tölgyfa

Kerek, fém, matt
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
43×100×60 cm, modern stílusú, tölgyfa

112×66 cm, tölgyfa, gurulós

110×65 cm, modern stílusú, tölgyfa

40×100×60 cm, modern stílusú, tölgyfa

Fém, kihúzható, matt
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Álló
Raktáron
46×39×25 cm, fa, modern stílusú
Raktáron
Anatómiai, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
88×40×13 cm, matt, egyenes
Kiszállítás 1 hét múlva
60×75×73 cm, kihajtható, szövet
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron
19×120×200 cm, hab, kétoldalas
Kiszállítás 2 hét múlva
20×80×200 cm, hab, kemény
Raktáron
25×120×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
25×140×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
21×160×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
24×120×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva
20×120×200 cm, hab, kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron
113×60×20 cm, fa, beltéri
Raktáron
25×90×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
18×80×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron