




Méretek 194×78 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 54 240 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Műrattan Acélváz 100% poliészter Szín Sárga Barna A szék méretei Szélesség: 78 cm A felső rész szélessége: 20 cm Magasság: 130 cm Ülés magassága: kb. 56 cm Az állvány méretei Átmérő: 102 cm Magasság: 194 cm A szék és az állvány súlya: 29,9 kg Kialakítás A csomag tartalma: szék, párnák, függesztő rugó és állvány Beltéri és kültéri használatra egyaránt alkalmas Szétszerelt állapotban szállítjuk Biztonsági figyelmeztetések A széket csak teljes összeszerelés után használja. Az összeszerelést a vásárló saját felelősségére végzi. Mielőtt beleül, győződjön meg róla, hogy a függeszték szilárdan rögzítve van. A szék nem alkalmas erőteljes oldalirányú hintázáshoz. Ha állványt használ a szék felfüggesztéséhez, helyezze azt egyenletes és szilárd felületre a stabilitás biztosítása érdekében (pl. padló, burkolt terasz). 6 év alatti gyermekek csak felnőtt felügyelete mellett használhatják a széket. Élvezze a nyugodt pillanatokat a saját békés sarkában. A függőszék nem csak egy ülőhely, hanem egy módja annak is, hogy lassítson és új energiát nyerjen. Az enyhe ringatás segít ellazítani a testet és az elmét, akár a kertben pihen, akár bent olvas kedvenc könyvét. Az ellenálló anyagoknak és az elegáns kialakításnak köszönhetően stílusos kiegészítője lesz minden térnek – és az új kedvenc helyévé válik.
| Szélesség: | 78 cm |
|---|---|
| Magasság: | 194 cm |
| Anyag | Műrattan |
|---|---|
| Párnával | Igen |
| Típus | Hinta, Függő |
| Minta | Minta nélkül |
| Fotel magassága | 130 cm |
| Állvány | Igen |
| Ülésmagasság | 56 cm |
| Párnázat | Párnázott |
| Rögzítés módja | Állványon |
| Teherbírás | 130 kg |
| Alak | Tojás |
| Stílus | Modern |
| Kinézet | Hintaágy |
| Fotel szélessége | 78 cm |
| Súly | 29,9 kg |

Műrattan, egyszerű
Raktáron
Karfás, egyszerű
Raktáron
Természetes rattan, párnával, egyszerű
Raktáron
Egyszerű
Raktáron
Párnával, műrattan, egyszerű
Raktáron
Fém, függő
Raktáron
Összecsukható, párnával, műrattan
Raktáron
Fa, hinta
Raktáron
115×108×70 cm, párnával, műrattan
Raktáron
Fém, műrattan, karfás
Raktáron
Fém, műrattan, egyszerű
Raktáron
Fém, párnával, műrattan
Raktáron
Összecsukható, fa, párnával
Raktáron
Műrattan, karfás, egyszerű
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
130×100 cm, fa, párnával
Raktáron
130×100 cm, fa, párnával
Raktáron
130×100 cm, fa, párnával
Raktáron
130×100 cm, fa, párnával
Raktáron

Fa, párnával, akácfa
Raktáron
Fém, karfás, egyszerű
Raktáron
Karfás, egyszerű
Raktáron
Fém, párnával, karfás
Raktáron
Fém, párnával, karfás
Raktáron
Műrattan, karfás, egyszerű
Raktáron
110×93 cm, párnával, műrattan
Raktáron
Összecsukható, fém, párnával
Raktáron
Fém, párnával, egyszerű
Raktáron
Műanyag, fém, karfás
Raktáron
Karfás, egyszerű
Raktáron
Párnával, műrattan, karfás
Raktáron
Fa, teakfa, karfás
Raktáron
Álló
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron
Anatómiai, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
19×120×200 cm, hab, kétoldalas
Kiszállítás 2 hét múlva
19×90×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron
25×140×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
20×80×200 cm, hab, kemény
Raktáron
21×180×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
25×90×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
25×140×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
75×100×100-135 cm, bővíthető, kerek
Kiszállítás 1 hét múlva
18×140×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
18×80×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron