









Méretek 58×50×87 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Szerkezet: Acél Huzat: Vízálló textil Szín Türkiz Rózsaszín Barna Méretek Hosszúság: 87 cm Szélesség: 50 cm Magasság: 58 cm Teherbírás: 100 kg Súly: 1,7 kg A csomag mérete: 63 x 21 x 17 cm Kialakítás A csomag része egy hordozható táska Vízálló huzat Nagyon könnyű, de erős szerkezet A legjobb társ a nyári napokra
| Szélesség: | 50 cm |
|---|---|
| Mélység: | 87 cm |
| Magasság: | 58 cm |
| Anyag | Fém |
|---|---|
| Összecsukható | Összecsukható |
| Termék színe | Színes |
| Lábak | Lábakkal |
| Fémszerkezet anyaga | Acél |
| Huzat anyaga | Vízálló szövet |
| Teherbírás | 100 kg |
| Anyaga | Acél, Poliészter |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Nagyság | Egy főnek |
| Huzat | Huzattal |
| Tető | Tető nélkül |
| Használat helye | Strandra |
| Hosszúság | 87 cm |
| Súly | 0,1 kg |
| Ar nézet | Igen |

Párnával, műrattan, hinta
Raktáron
Fa
Raktáron
Összecsukható, fa, karfás
Raktáron
Párnával, műrattan, függő
Raktáron
130×78 cm, fém, párnával
Raktáron
Egyszerű
Raktáron
Fém, párnával, műrattan
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

200×220 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
18×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
17×57 cm, műanyag, tölgyfa
Raktáron