








Méretek 58×50×87 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 6784 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Szerkezet: Acél Burkolat: Vízálló textil Szín Zöld Fehér Méretek Hosszúság: 87 cm Szélesség: 50 cm Magasság: 58 cm Teherbírás: 100 kg Súly: 1,7 kg Csomag mérete: 63 x 21 x 17 cm Kialakítás A csomag része egy hordtáska Vízálló burkolat Nagyon könnyű, de erős szerkezet Legjobb társ a nyári napokra
| Szélesség: | 50 cm |
|---|---|
| Mélység: | 87 cm |
| Magasság: | 58 cm |
| Anyag | Fém |
|---|---|
| Funkció | Összecsukható |
| Szín | Fehér |
| Termék színe | Fehér, Zöld |
| Összecsukható | Összecsukható |
| Lábak | Lábakkal |
| Fémszerkezet anyaga | Acél |
| Huzat anyaga | Vízálló szövet |
| Teherbírás | 100 kg |
| Anyaga | Acél, Poliészter |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Nagyság | Egy főnek |
| Huzat | Huzattal |
| Tető | Tető nélkül |
| Használat helye | Strandra |
| Hosszúság | 87 cm |
| Súly | 0,1 kg |

Fa, párnával, egyszerű

Fém, fa, párnával
RaktáronIngyenes szállítás
Párnával, műrattan, hinta
Raktáron
Fém, párnával, karfás
Raktáron
Összecsukható, fa, karfás
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
38×38×38 cm
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron

30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron

85×285×146 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
160×200 cm, fa, ágyráccsal

Flanel, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron

4×120×23 cm, laminált, matt
Raktáron
Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron