



Méretek 77×57×58 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Porszórt acél: Sötétszürke Szövet: szürke Méretek Szélesség: 57 cm Ülés szélessége: 44 cm Mélység: 59 cm Ülés mélysége: 48,5 cm Magasság: 77 cm Ülés magassága: 48 cm Kialakítás Tökéletes kiegészítő a teraszra vagy kertbe Kényelmes párnák a maximális kényelemért Hatékonyan fonott háttámla Tökéletesen kiegyensúlyozott alap és stabil lábak A karosszék kényelmes helyet biztosít a pihenéshez A párna és az ülőpárna része a csomagnak Ajánlott eső esetén letakarni A skandináv stílus szimbóluma a könnyedség, elegancia és a természetes harmonikus légkör. Végül is a tiszta északi természet ihlette stílus magas elvárásokat támaszt az élettel szemben. A skandináv terasz és kert funkcionalitásával és fenntarthatóságával lep meg. A sötétszürke kialakítású MADERA kerti karosszék lenyűgöző kiegészítője lesz a kertjének. Válasszon egyszerű formájú darabokat és finom színeket a környezetben. Az olyan lekerekített formák, mint amilyen a Madera karosszék, elegáns megjelenést kölcsönöznek a kertnek. A tiszta vonalak és az eredeti dizájn hozzáadja a kertjéhez a kívánt stílust. Inspirálódjon tovább Kerti bútor Kert Függőfotelek Napernyők Függőágyak és hinták Hőtáskák
| Szélesség: | 57 cm |
|---|---|
| Mélység: | 58 cm |
| Magasság: | 77 cm |
| Anyag | Fém |
|---|---|
| Termék színe | Szürke |
| Anyaga | Fém |
| Láb típusa | Négy láb |
| Ülés anyaga | Fém, Szövet |
| Kialakítás | Klasszikus |
| Forgatható | Nem |
| Lábak anyaga | Fém |
| Karfák | Karfákkal |
| Ülésmagasság | 48 cm |
| Típus | Ülőgarnitúra |
| Felszerelés | Párnázással |
| Stílus | Vidékies |
| Súly | 5 kg |

Fém, rakásolható
Raktáron
Karfás
Raktáron
101×56 cm, fém, rakásolható
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva
Összecsukható, fém
Raktáron
Fém, karfás
Raktáron
64-77×58×48 cm, műanyag, fém

Fém, műrattan
Raktáron
Fém, műrattan
Raktáron
74×52 cm, műrattan, rakásolható
Kiszállítás 1 nap múlva
Akácfa
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Összecsukható, fa, akácfa
Elérhető 6 webáruházban
Raktáron
Műrattan
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Műanyag, rakásolható
Ingyenes szállítás
Fém, műrattan
Raktáron
Műanyag, összecsukható, karfás
Raktáron
68×73 cm, fém, karfás
Ingyenes szállítás
Műanyag, karfás
Raktáron
74×52 cm, műrattan, rakásolható
Kiszállítás 1 nap múlva
74×52 cm, műrattan, rakásolható
Kiszállítás 1 nap múlva
74×52 cm, műrattan, rakásolható
Kiszállítás 1 nap múlva
Karfás
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
74×52 cm, műrattan, rakásolható
Kiszállítás 1 nap múlva

Összecsukható
Kiszállítás 1 nap múlva
74×53 cm, természetes rattan
Kiszállítás 1 nap múlva
Műanyag, rakásolható
Raktáron
Összecsukható, fém, karfás
Raktáron
Összecsukható
Elérhető 9 webáruházban
Raktáron
Összecsukható, fém, karfás
Raktáron
Fém
Raktáron
79×53 cm, fém
Ingyenes szállítás
93×56 cm, fém, rakásolható
Kiszállítás 1 nap múlva
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
140×200 cm, nyári, szettek
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
20×180×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
40×60 cm, klasszikus, négyzet alakú
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Mikroplüss, egyszínű
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
38×38×38 cm
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron