










Méretek 80×200 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Tömör fenyőfa szerkezet Az ágy támlái MDF lapból készültek Lábak tömör fenyőfából Szín Fehér / dub sonoma Méretek Külső hosszúság: 206 cm Belső hosszúság: 200 cm Külső szélesség: 88 cm Belső szélesség: 80 cm Fejvégi támla magassága: 65 cm Lábvégi támla magassága: 43 cm Ágyrács magassága a padlótól: 25 cm Kialakítás Lakkozott ágy Teherbírás 120 kg személyenként Az ágyhoz mellékelve van egy szerelési csomag Egyszerű összeszerelés Lehetőség ágy alatti tároló dobozok és éjjeliszekrények külön vásárlására Ágy összeszerelési útmutató Ágy IKAROS DOUBLE 80 x 200 összeszerelési útmutató Az ágy csomag tartalma: 1x lábvégi támla 1x fejvégi támla 2x oldalfal Összekötő elemek Összeszerelési útmutató 2 év garancia HOGYAN KELL ÖSSZESZERELNI A TÖMÖR FA ÁGYAT?
| Szélesség: | 80 cm |
|---|---|
| Mélység: | 200 cm |
| Anyag | Fa, Laminált |
|---|---|
| Tárolóhellyel | Igen |
| Lábakkal | Igen |
| Szett | Matrac nélkül |
| Fejtámlával | Igen |
| Szín | Fehér |
| Fa mintázat | Sonoma tölgyfa |
| Ágyrács | Ágyrács nélkül |
| Matrac | Sommera 18 cm matrac |
| Termék színe | Fehér |
| Méret | 80 x 200 cm |
| Lakkozott | Igen |
| Ágy teherbírása | 120 kg személyenként |
| Ár | 48 600 Ft-ig |
| Belső hossz | 200 cm |
| Belső szélesség | 88 cm |
| Külső szélesség | 80 cm |
| Külső hossz | 206 cm |
| Magasság a fej résznél | 65 cm |
| Magasság a láb résznél | 43 cm |
| Az ágyrács magassága a padlótól | 25 cm |
| Alkalmas | Szobák |
| Fa dekoráció | Sonoma tölgy |
| Súly | 12,35 kg, 17,55 kg, 25,35 kg, 28,95 kg, 31,05 kg, 33,2 kg, 23,3 kg, 27,45 kg, 18,1 kg, 31,1 kg, 15,95 kg, 21,15 kg |

90×200 cm, kárpitozott, matraccal és ágyráccsal
Raktáron
90×200 cm, matraccal, modern stílusú
Raktáron
90×200 cm, kárpitozott, magasított
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
90×200 cm, modern stílusú, fa
Raktáron
90×200 cm, kárpitozott, égerfa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
90×200 cm, kárpitozott, égerfa

90×206 cm, fa, tárolóhellyel
Raktáron
90×206 cm, modern stílusú, fa
Raktáron
120×205 cm, kárpitozott, tárolóhellyel
Raktáron
80×200 cm, kárpitozott, égerfa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
120×204 cm, matraccal és ágyráccsal, tölgyfa

90×200 cm, kárpitozott, égerfa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
90×200 cm, kárpitozott, tölgyfa
Raktáron
90×200 cm, kárpitozott, matraccal és ágyráccsal
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
92×120×200 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
90×206 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
90×200 cm, kárpitozott, tárolóhellyel
Raktáron
90×200 cm, kárpitozott, tárolóhellyel
Raktáron
90×206 cm, fa, lábakkal
Raktáron
90×206 cm, modern stílusú, fa
Raktáron
90×206 cm, fa, lábakkal
Raktáron
120×206 cm, matrac nélkül, laminált
Raktáron
90×200 cm, modern stílusú, fa
Raktáron
90×200 cm, kárpitozott, matraccal és ágyráccsal
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
90×200 cm, kárpitozott, tárolóhellyel
Raktáron
120×205 cm, kárpitozott, matraccal és ágyráccsal
Raktáron
90×200 cm, matraccal, modern stílusú
Raktáron
90×206 cm, matraccal, modern stílusú
Raktáron
90×206 cm, matraccal, modern stílusú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
90×200 cm, modern stílusú, fa
Raktáron
38×38×38 cm
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
200×220 cm, steppelt, mikroplüss
Raktáron

Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron

85×285×146 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Flanel, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
160×200 cm, fa, ágyráccsal
Raktáron
Hipoallergén, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron

Gumis, pamut
Raktáron