



Méretek 45×45 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag 50% pamut | 50% mikroszál - poliészter Szín Szürke Fehér Méretek Szélesség: 45 cm Hosszúság: 45 cm Kialakítás Ne fehérítse, ne tisztítsa vegyileg Ajánlott mosási hőmérséklet 40 °C Szárítógépben alacsony hőfokon szárítható, 60 °C-ig Nem szükséges vasalni Cipzáras záródás A csomag 1 db-ot tartalmaz Inspirálódjon tovább Párnahuzatok Lakástextil Sötétítők és függönyök Szőnyegek Díszpárnák Plédek és ágytakarók
| Szélesség: | 45 cm |
|---|---|
| Mélység: | 45 cm |
| Anyag | Pamut, Poliészter |
|---|---|
| Minta | Egyszínű, Csíkok |
| Szín | Fehér |
| Rögzítés | Cipzár |
| Forma | Négyzet |
| Termék színe | Fehér, Szürke |
| Párna mérete | 45 x 45 cm |
| Szárítógépben szárítható | Igen |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 40 °C |
| Kétoldalas | Nem |
| Elhelyezés | Beltéri |
| A csomagban lévő db szám | 1 |
| Típus | Dekoratív huzatok |
| Hosszúság | 45 cm |
| Anyaga | Poli-pamut |
| Készletek | Külön párnahuzat |

45×45 cm, cipzáras, pamut
Raktáron
Pamut
Raktáron

Cipzáras, pamut, négyzet alakú
Raktáron
45×45 cm, cipzáras, csíkos
Raktáron
45×45 cm, cipzáras, pamut
Raktáron
Szatén, cipzáras, pamut
Raktáron

Cipzáras, pamut, négyzet alakú
Raktáron
45×45 cm, cipzáras, pamut
Raktáron
Cipzáras, négyzet alakú, szabálytalan formájú
Raktáron
Cipzáras, modern stílusú, téglalap alakú
Raktáron
Cipzáras, pamut, modern stílusú
Raktáron
45×45 cm, cipzáras, négyzet alakú
Raktáron
Cipzáras, modern stílusú, egyszínű
Raktáron
Cipzáras, négyzet alakú, szabálytalan formájú
Raktáron
Cipzáras, pamut, négyzet alakú
Raktáron
Cipzáras, pamut, modern stílusú
Raktáron
Cipzáras, virágos, rusztikus
Raktáron

Egyszínű
Raktáron
Cipzáras, pamut, virágos
Raktáron
Cipzáras, pamut, virágos
Raktáron
Cipzáras, modern stílusú, egyszínű
Raktáron
Cipzáras, pamut, virágos
Raktáron
45×45 cm, cipzáras, négyzet alakú
Raktáron
Cipzáras, virágos, négyzet alakú
Raktáron
Cipzáras, pamut, modern stílusú
Raktáron
Cipzáras, pamut, modern stílusú
Raktáron
45×45 cm, cipzáras, pamut
Raktáron
Cipzáras, pamut, négyzet alakú
Raktáron
Cipzáras, négyzet alakú, poliészter
Raktáron
38×38×38 cm
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
200×220 cm, steppelt, mikroplüss
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron


Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
85×285×146 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
160×200 cm, fa, ágyráccsal
Raktáron
Flanel, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Hipoallergén, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron

Matracvédő
Raktáron
Fa, szövet, otthoni
Raktáron