


Méretek 45×45 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 494 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag 50% pamut | 50% mikroszál - poliészter Szín Zsálya zöld Fehér Méretek Szélesség: 45 cm Hosszúság: 45 cm Kialakítás Fehérítés és kémiai tisztítás tilos Ajánlott mosási hőmérséklet 40 °C Szárítógépben alacsony hőmérsékleten szárítható, max. 60 °C Nem szükséges vasalni Cipzáras záródás A csomag 1 db terméket tartalmaz Inspirálódjon tovább Párnahuzatok Lakástextil Szőnyegek Plédek és ágytakarók Díszpárnák Sötétítők és függönyök
| Szélesség: | 45 cm |
|---|---|
| Mélység: | 45 cm |
| Anyag | Pamut, Poliészter |
|---|---|
| Minta | Egyszínű |
| Szín | Zöld |
| Rögzítés | Cipzár |
| Forma | Négyzet |
| Termék színe | Zöld |
| Párna mérete | 45 x 45 cm |
| Szárítógépben szárítható | Igen |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 40 °C |
| Kétoldalas | Nem |
| Elhelyezés | Beltéri |
| A csomagban lévő db szám | 1 |
| Típus | Dekoratív huzatok |
| Hosszúság | 45 cm |
| Anyaga | Poli-pamut |
| Készletek | Külön párnahuzat |



Cipzáras, pamut, modern stílusú
Raktáron
Cipzáras, négyzet alakú
Raktáron
45×45 cm, cipzáras, pamut
Raktáron
Cipzáras, négyzet alakú
Raktáron
45×45 cm, cipzáras, négyzet alakú
Raktáron
Cipzáras, pamut, modern stílusú
Raktáron
Pamut
Raktáron
45×45 cm, cipzáras, pamut
Raktáron
45×45 cm, cipzáras, pamut
Raktáron
Cipzáras, pamut, négyzet alakú
Raktáron
Cipzáras, pamut, virágos
Raktáron
40×50 cm, cipzáras, virágos
Raktáron


Cipzáras, virágos, négyzet alakú
Raktáron
Cipzáras, pamut, egyszínű
Raktáron
45×45 cm, cipzáras, négyzet alakú
Raktáron
Cipzáras, virágos, négyzet alakú
Raktáron
Cipzáras, pamut, négyzet alakú
Raktáron
Cipzáras, virágos, rusztikus
Raktáron
45×45 cm, cipzáras, pamut
Raktáron
45×45 cm, cipzáras, pamut
Raktáron
Cipzáras, négyzet alakú, poliészter
Raktáron
Cipzáras, pamut, virágos
Raktáron
Cipzáras, modern stílusú, egyszínű
Raktáron
Cipzáras, pamut, téglalap alakú
Raktáron
Cipzáras, pamut, négyzet alakú
Raktáron
Cipzáras, pamut, négyzet alakú
Raktáron
70×90 cm, cipzáras, pamut
Raktáron
70×90 cm, cipzáras, pamut
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban

180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×120×200 cm, rugós, hab
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Hipoallergén, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
140×200 cm, léces
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
200×220 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron
200×220 cm, gyapjú, gyapjú hatású
Raktáron
160×200 cm, léces
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
88×169 cm, tárolóhellyel, fa
Raktáron
Húsvéti, krepp, mikroszálas
Raktáron