



Méretek 70×90 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag 100% pamut Szín Mentás Méretek Szélesség: 70 cm Hosszúság: 90 cm Kialakítás Pamut muszlin finoman hullámos szerkezettel Cipzáras záródás Ne fehérítsen Ajánlott mosási hőmérséklet 40–60 °C (a gyártó címkéje szerint) A párnahuzatot nem szükséges vasalni Inspirálódjon tovább Párnahuzatok Lakástextil Párnatöltelék Díszpárnák Sötétítők és függönyök Plédek és ágytakarók
| Szélesség: | 70 cm |
|---|---|
| Mélység: | 90 cm |
| Anyag | Pamut |
|---|---|
| Minta | Egyszínű |
| Szín | Zöld |
| Rögzítés | Cipzár |
| Forma | Téglalap |
| Anyaga | 100% pamut |
| Párna mérete | 70 x 90 cm |
| Termék színe | Mentol |
| Évszak | Egész éves, Nyár |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 40 - 60 °C |
| Hosszúság | 90 cm |
| Készletek | Külön párnahuzat |

70×90 cm, cipzáras, pamut
Raktáron
70×90 cm, cipzáras, téglalap alakú
Raktáron
Cipzáras, pamut, virágos
Raktáron
Cipzáras, pamut, virágos
Raktáron
50×70 cm, cipzáras, téglalap alakú
Raktáron
Cipzáras, pamut, virágos
Raktáron
Cipzáras, pamut, egyszínű
Raktáron
Cipzáras, pamut, virágos
Raktáron
Cipzáras, pamut, négyzet alakú
Raktáron
Cipzáras, pamut, rusztikus
Raktáron
Cipzáras, négyzet alakú, poliészter
Raktáron
Cipzáras, pamut, modern stílusú
Raktáron
45×45 cm, cipzáras, négyzet alakú
Raktáron
Cipzáras, pamut, virágos
Raktáron
45×45 cm, cipzáras, pamut
Raktáron
Cipzáras, pamut, egyszínű
Raktáron
Cipzáras, négyzet alakú, poliészter
Raktáron
Cipzáras, karácsonyi, négyzet alakú
Raktáron
Cipzáras, pamut, modern stílusú
Raktáron
Cipzáras, pamut, négyzet alakú
Raktáron
70×90 cm, pamut, téglalap alakú
Raktáron
Cipzáras, pamut, modern stílusú
Raktáron
Cipzáras, pamut
Raktáron
Pamut, téglalap alakú, gombos
Raktáron
Cipzáras, rusztikus, négyzet alakú
Raktáron
Cipzáras, pamut, négyzet alakú
Raktáron
Cipzáras, négyzet alakú, poliészter
Raktáron
Cipzáras, pamut, négyzet alakú
Raktáron
Pamut
Raktáron
70×90 cm, pamut, téglalap alakú
Raktáron
Cipzáras, pamut, modern stílusú
Raktáron
Cipzáras, pamut, téglalap alakú
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
90×206 cm, fa, lábakkal

Fotótapéta, 3D hatású, papír
Raktáron
88×169 cm, tárolóhellyel, fa
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron

Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
85×285×146 cm, ágyneműtartós, ágyazható

Fa, szövet, otthoni

Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
200×220 cm, gyapjú, mikroplüss
Raktáron
Hipoallergén, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron