



Méretek 50×70 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag 50% pamut | 50% mikroszál - poliészter Szín Sárga Narancs Piros Zöld Méretek Szélesség: 50 cm Hosszúság: 70 cm Kialakítás Ne fehérítse, ne tisztítsa vegyszerrel Ajánlott mosási hőmérséklet 40 °C Szárítógépben alacsony hőmérsékleten szárítható 60 °C-ig Nem szükséges vasalni Cipzáras rögzítés A csomag 1 db-ot tartalmaz
| Szélesség: | 50 cm |
|---|---|
| Mélység: | 70 cm |
| Anyag | Pamut, Poliészter |
|---|---|
| Minta | Virágok |
| Szín | Sárga |
| Rögzítés | Cipzár |
| Forma | Téglalap |
| Párna mérete | 50 x 70 cm |
| Szárítógépben szárítható | Igen |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 40 °C |
| Termék színe | Színes |
| Kétoldalas | Nem |
| Elhelyezés | Beltéri |
| A csomagban lévő db szám | 1 |
| Típus | Dekoratív huzatok |
| Hosszúság | 70 cm |
| Anyaga | Poli-pamut |
| Készletek | Külön párnahuzat |

40×5 cm, cipzáras, pamut
Raktáron
40×50 cm, cipzáras, virágos
Raktáron
45×45 cm, cipzáras, négyzet alakú
Raktáron
Téglalap alakú
Raktáron
45×45 cm, cipzáras, virágos
Raktáron
70×90 cm, cipzáras, virágos
Raktáron
45×45 cm, cipzáras, modern stílusú
Raktáron
70×90 cm, cipzáras, virágos
Raktáron
70×90 cm, cipzáras, virágos
Raktáron
70×90 cm, cipzáras, modern stílusú
Raktáron
45×45 cm, cipzáras, pamut
Raktáron
45×45 cm, cipzáras, virágos
Raktáron
50×70 cm, cipzáras, modern stílusú
Raktáron
45×45 cm, cipzáras, virágos
Raktáron
45×45 cm, cipzáras, virágos
Raktáron
45×45 cm, cipzáras, virágos
Raktáron
45×45 cm, cipzáras, négyzet alakú
Raktáron
40×40 cm, négyzet alakú, poliészter
Raktáron
70×90 cm, cipzáras, modern stílusú
Raktáron
40×5 cm, fényképes, cipzáras
Raktáron
45×45 cm, cipzáras, pamut
Raktáron
40×40 cm, négyzet alakú, poliészter
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
40×40 cm, négyzet alakú, poliészter
Raktáron
Cipzáras, pamut, modern stílusú
Raktáron
40×50 cm, cipzáras, virágos
Raktáron
45×45 cm, cipzáras, négyzet alakú
Raktáron
38×38 cm, pamut, modern stílusú
Raktáron
40×40 cm, négyzet alakú, poliészter
Raktáron
40×40 cm, négyzet alakú, poliészter
Raktáron
45×45 cm, fényképes, pamut

40×40 cm, négyzet alakú, poliészter
Raktáron
40×40 cm, négyzet alakú, poliészter
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
140×200 cm, nyári, szettek
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron