


Méretek 45×45 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 494 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag 50% pamut | 50% mikroszál - poliészter Szín Rózsaszín Narancssárga Kék Méretek Szélesség: 45 cm Hosszúság: 45 cm Kialakítás Ne fehérítse, ne tisztítsa vegyileg Ajánlott mosási hőmérséklet 40 °C Szárítás alacsony hőmérsékleten, legfeljebb 60 °C Nem szükséges vasalni Cipzáras záródás 1 db csomagolásban Inspirálódjon tovább Párnahuzatok Lakástextil Sötétítők és függönyök Szőnyegek Díszpárnák Plédek és ágytakarók
| Szélesség: | 45 cm |
|---|---|
| Mélység: | 45 cm |
| Anyag | Pamut, Poliészter |
|---|---|
| Minta | Virágok |
| Rögzítés | Cipzár |
| Forma | Négyzet |
| Termék színe | Rózsaszín, Narancssárga |
| Párna mérete | 45 x 45 cm |
| Szárítógépben szárítható | Igen |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 40 °C |
| Kétoldalas | Nem |
| Elhelyezés | Beltéri |
| A csomagban lévő db szám | 1 |
| Típus | Dekoratív huzatok |
| Hosszúság | 45 cm |
| Anyaga | Poli-pamut |
| Súly | 0,1 kg |
| Készletek | Külön párnahuzat |

50×70 cm, cipzáras, virágos
Raktáron
40×50 cm, cipzáras, virágos
Raktáron
45×45 cm, cipzáras, virágos
Raktáron
70×90 cm, cipzáras, virágos
Raktáron
Téglalap alakú
Raktáron
45×45 cm, cipzáras, négyzet alakú
Raktáron
45×45 cm, cipzáras, négyzet alakú
Raktáron
40×50 cm, cipzáras, virágos
Raktáron
70×90 cm, cipzáras, virágos
Raktáron
45×45 cm, cipzáras, virágos
Raktáron
45×45 cm, cipzáras, négyzet alakú
Raktáron
45×45 cm, cipzáras, pamut
Raktáron
50×70 cm, cipzáras, pamut
Raktáron
45×45 cm, cipzáras, négyzet alakú
Raktáron
40×40 cm, négyzet alakú, poliészter
Raktáron
70×90 cm, cipzáras, virágos
Raktáron
50×50 cm, kerek, modern stílusú

45×45 cm, cipzáras, négyzet alakú
Raktáron
70×90 cm, cipzáras, virágos
Raktáron
Cipzáras, pamut, modern stílusú
Raktáron
45×45 cm, cipzáras, pamut
Raktáron
Cipzáras, pamut, modern stílusú
Raktáron
45×45 cm, cipzáras, pamut
Raktáron
Cipzáras, virágos, négyzet alakú
Raktáron
45×45 cm, cipzáras, pamut
Raktáron
45×45 cm, cipzáras, modern stílusú
Raktáron
50×70 cm, cipzáras, pamut
Raktáron
Cipzáras, pamut, modern stílusú
Raktáron
70×90 cm, cipzáras, virágos
Raktáron
40×40 cm, négyzet alakú, poliészter
Raktáron
45×45 cm, cipzáras, virágos
Raktáron
40×50 cm, cipzáras, virágos
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban

180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×120×200 cm, rugós, hab
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Hipoallergén, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
140×200 cm, léces
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
200×220 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron
200×220 cm, gyapjú, gyapjú hatású
Raktáron
160×200 cm, léces
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
88×169 cm, tárolóhellyel, fa
Raktáron
Húsvéti, krepp, mikroszálas
Raktáron